Niespodziewane wyznanie gwiazdy "Barw szczęścia" i "Klanu". Żyje w trójkącie

Niespodziewane wyznanie gwiazdy "Barw szczęścia" i "Klanu". Żyje w trójkącie Źródło: YouTube/Kasia Gargol

"Barwy szczęścia" i "Klan" to seriale, w których gra, ale nie są one dla niej całym światem. Po pracy udaje się do domu, gdzie na aktorkę czeka nie jedna, a dwie ukochane osoby. Jak przyznała w wywiadzie, od wielu lat żyje w trójkącie.

"Barwy szczęścia" bez Marii Winiarskiej straciłyby wielką rzeszę fanów. Aktorka, która uwielbia występować w polskich serialach i na deskach teatrów, zdradziła wielki sekret. Po ponad 40 latach małżeństwa z Wiktorem Zborowskim wyjawiła, że w ich związku jest jeszcze jedna osoba.

"Klan" czy "Barwy szczęścia" nie są dla niej wszystkim 

Kim jest druga kobieta w domu Winiarskiej i Zborowskiego? Pani Ela jest dla małżeństwa ratunkiem w każdej sytuacji. Nikt inny tak jak ona nie dba o parę aktorów, wspólnie spędzają czas i jedzą posiłki. Trzecia osoba w ich trójkącie to gosposia.

- Kiedy jeździłam dużo z przedstawieniami, a mąż był po operacji kolana, wiedziałam, że jest zaopiekowany, utulony, kochany, najedzony. W takim trójkącie można żyć! - zdradza sekret Maria Winiarska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gosposia nie tylko sprząta mieszkanie aktorów, ale też zajmuje się gotowaniem. Ze względu na różne diety ma niemałe wyzwanie, by dogodzić swoim pracodawcom.

- Czasami trzeba dwa obiady ugotować, bo ja nie jem mięsa, a mąż mówi, że nie jest krową i trawy nie ruszy. Wtedy pani Ela robi mu danie mięsne - wyznała aktorka.

Przyjaciółka, opiekunka i gosposia 

Oprócz wykonywania czynności typowych dla gosposi, pani Ela jest też towarzyszką pary, wspólnie spędzają czas. Razem z Wiktorem Zborowskim ogląda telewizję, co wydaje się nie przeszkadzać Winiarskiej, która w tym czasie może oddawać się swoim przyjemnościom.

- Oni oglądają turnieje golfa czy tenisa, a ja mam święty spokój. Mąż mówi, że gosposia w tenisie jest nawet lepsza ode mnie. Teraz jeszcze oglądają siatkówkę, bo pani Ela mówi, że trzeba, skoro w rodzinie jest Andrzej Wrona. I tu też jest lepsza ode mnie, bo zna wszystkich zawodników! - podzieliła się Maria Winiarska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Po ponad 40 latach spędzonych razem aktorka nie ma żadnego problemu, żeby zostawić swojego męża pod opieką pani Eli. Doskonale wie, że ukochany i gosposia są tylko przyjaciółmi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek REKORDOWO w górę. Dostaniesz dodatkowe setki złotych
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Przez lata był jedną z czołowych postaci "Wiadomości". Niestety, nie udało mu się pokonać nowotworu
  4. Z ostatniej chwili: Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży! Jej mąż przekazał tę wiadomość na oczach milionów
  5. W polskim szpitalu urodziły się bliźniaki o różnym kolorze skóry. Ich mama wyjawiła mediom całą prawdę

źródło: fakt

Następny artykuł