To za niego wychodzi za mąż. Gwiazda "Barw Szczęścia" pokazała zdjęcie narzeczonego

To za niego wychodzi za mąż. Gwiazda "Barw Szczęścia" pokazała zdjęcie narzeczonego Źródło: Facebook/Barwy Szczęścia

"Barwy Szczęścia", "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz" - właśnie dzięki tym serialom gwiazda zyskała status jednej z głównych twarzy TVP. Ulubienica wielu Polaków postanowiła podzielić się ze swoimi fanami bardzo ważnym życiowym wydarzeniem, jakim są zaręczyny.

"Barwy Szczęścia" wykreowały przez lata emisji w TVP wielu idoli. Fani śledzą poczynania swoich ulubieńców, chcą wiedzieć wszystko o ich karierach i życiu prywatnym. Nie każdy jednak aktor lubi obnosić się swoim życiem prywatnym. Jedna z gwiazd serialu długo ukrywała tożsamość swojego partnera. Gdy była w ciąży, pozostawiała domysłom fanów tożsamość ojca. Ale wreszcie przyszedł czas na ujawnienie swojej miłości. Okazją okazały się zaręczyny.

"Barwy Szczęścia" Hanny Konarowskiej. Oświadczyny w malowniczej okolicy

Hanna Konarowska to jedna z ciekawszych postaci, które spotkać można w polskim show biznesie. Pochodzi z bardzo artystycznej rodziny. Jest prawnuczką samego Jana Parandowskiego, a córką Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego. Aktorstwa uczyła się w nowojorskim The Lee Strasberg Theatre and Film Istitute, choć samego pobytu w tej prestiżowej szkole nie wspomina zbyt dobrze.

Na pewno ogromnym sentymentem będzie wspominać południowo-wschodnią Walię. To właśnie w Kentchurch w Monmouthshire doszło do wyjątkowej chwili w jej życiu. Przyjęła oświadczyny swojego partnera i stała się narzeczoną. Przyszedł więc czas na ujawnienie tożsamości przyszłego męża. 36-letnia aktorka pochwaliła się nim na Instagramie.

- W tak obłędnie pięknych okolicznościach ten mężczyzna stał się moim narzeczonym, a ja stałam się najszczęśliwszą kobietą - napisała aktorka na swoim profilu, a pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tajemnica aktorki ujawniona. Oto ojciec jej dziecka

Wcześniej media spekulowały, że ojcem dziecka Konarowskiej jest Jakub Wons, jej poprzedni partner. Ona sama jednak ucinała te plotki.

- Rozstałam się z Jakubem Wonsem. Dalej się przyjaźnimy. Spotkało nas duże szczęście, że tak to się wszystko potoczyło. Widziałam jednak jakąś informację, w której przeczytałam, że jestem w ciąży z tatą Zosi. To oczywiście nieprawda, jestem w ciąży z moim nowym partnerem - opowiadała w wywiadzie z "Plejadą".

Aktorka zdradzała tylko, że jej ukochany nie pracuje w branży filmowej. Nie chciała zdradzać, czym się zajmuje. Teraz fani mogą zobaczyć przyszłego męża Hanny Konarowskiej. Oto szczęśliwa para:

Źródło: Instagram/hannakonarowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna, o którym NIKT nie wiedział! Na jaw wyszły szokujące szczegóły
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Marlena straciła męża przez raka. Gdy przyszła na jego pogrzeb usłyszała od teściowej najbardziej bolesne słowa
  4. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu
  5. Absolutny brak człowieczeństwa. Para skatowała na śmierć dwoje niepełnosprawnych dzieci, a ich zwłoki potraktowała jak śmieci
     

Źródło: WP, Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News