Aktorka "Barw Szczęścia" wychodzi za mąż. Znamy szczegóły uroczystości, aż nam odebrało mowę, ten ślub musi kosztować fortunę

Aktorka "Barw Szczęścia" wychodzi za mąż. Znamy szczegóły uroczystości, aż nam odebrało mowę, ten ślub musi kosztować fortunę Źródło: Screen/YouTube

Gwiazda serialu "Barwy Szczęścia" wychodzi za mąż. Ślub będzie niezwykle kosztowny i odbędzie się za poza granicami Polski. Para zamierza udać się do miejsca, które pokochali dawno temu.

Gwiazda serialu "Barwy Szczęścia", choć wciąż nie potwierdziła tych plotek oficjalnie, najwyraźniej zamierza wkrótce wyjść za mąż. Jak donosi Super Express - uroczystość ma być przepiękna, ma odbyć się w gronie osób najbliższych i kosztować będzie prawdziwą fortunę. 

Aktorka wcielająca się w jedną z postaci w serialu "Barwy Szczęścia"wychodzi za mąż

Informacje o tym, że Katarzyna Glinka zamierza wyjść za mąż, krążą po Internecie już od dłuższego czasu. Do tej chwili jednak nikt nie był przekonany, czy rzeczywiście do tego dojdzie. Pierwszym znakiem, że ślub faktycznie będzie wkrótce miał miejsce, były zaręczyny, o których para poinformowała za pomocą Instagrama.

Katarzyna Glinka i biznesmen Jarosław Bieniecki są narzeczonymi. Jak twierdzą osoby z najbliższego otoczenia aktorki, odkąd Glinka poznała Jarosława Bienieckiego, naprawdę niemal każdego dnia tryska dobrym humorem i jest wyraźnie szczęśliwa.

"Super Express" poinformowany został przez anonimowe źródło o szczegółach związanych ze ślubem aktorki Katarzyny Glinki. Jak dowiedział się portal - para chce swój ślub wyprawić we Włoszech.

 - Myślą o Włoszech. Oboje kochają Italię, tam najlepiej wypoczywają, jeżdżą tam często latem i zimą - czytamy w artykule serwisu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub we Włoszech nie na kieszeń przeciętnego Polaka

Ślub we Włoszech oznacza ogromne wydatki, na które z pewnością stać niewielu. Na szczęście Katarzyna Glinka, jako jedna z bardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce, na brak gotówki nie narzeka. Jej mąż poza tym jest świetnym przedsiębiorcą, a więc taki wydatek nie zrobi na nim wielkiego wrażenia.

W serwisie "Ślub za granicą" czytamy, że organizacja ślubu we Włoszech, w zależności od miejsca, waha się od 1,2 tys., do nawet 5 tys. euro. W kwocie zawarta jest jedynie sama ceremonia, przygotowanie dokumentów, a także wynajęcie specjalnego na tę okoliczność miejsca. Do tych kosztów trzeba więc doliczyć cenę organizacji późniejszego wesela, a więc zespół i inne urozmaicenia, jak choćby serwowane w trakcie wydarzenia, lokalne specjały, które z pewnością będą czekały na gości młodej pary.

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu