Gwiazda "Barw Szczęścia" już nie mogła dłużej tego kryć. Dziś rano wydało się, że jest w ciąży!

Gwiazda "Barw Szczęścia" już nie mogła dłużej tego kryć. Dziś rano wydało się, że jest w ciąży! Źródło: .

"Barwy Szczęścia" po raz kolejny zaskakują, jednak tym razem nie emocjonującymi wątkami, a doniesieniami na temat jednej z gwiazd serialu. Okazuje się, że już nie dało się dłużej ukrywać jej ciąży. Wszystko wyszło na jaw dziś rano.

Barwy Szczęścia" już nie mogły dłużej ukrywać, że jedna z gwiazd jest w ciąży. O tej radosnej celebrytka nowinie poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Natychmiast posypały się gratulacje, również od innych członków serialowej ekipy.

"Barwy Szczęścia" już dłużej tego nie ukryją. Gwiazda jest w ciąży

Widzowie o tej radośnie nowinie dowiedzieli się na początku porannego programu śniadaniowego. Aktorka Maria Dejmek pojawiła się w programie w sukience, która wyraźnie opinała ciążowy brzuszek. Później potwierdziła to oficjalnie na swoim Instagramie. Zamieściła wczoraj na nim słodkie zdjęcie, po spojrzeniu na które rozwiewają się wszelkie wątpliwości. Dodała do niego rozczulający opis, w którym mówi, jak bardzo się cieszy i czeka na przyjście na świat swojego dziecka.

-Bąbelku, świat z Tobą jest po prostu piękniejszy! Czekamy na Ciebie! Mama i Tata - napisała pod zdjęciem. 

Zaraz po tym posypały się gratulacje od fanów i od pozostałych aktorów z obsady serialu. Jeden z komentarzy dodała Adrianna Biedrzyńska, która w serialu gra mamę Natalii.

-A babcia Ada już nie może się doczekać... - napisała pod zdjęciem znana aktorka. 

Nie wiadomo, jak ciąża aktorki wpłynie na serial

Informacja o ciąży Marii Dejmek była bardzo niepodziewana, aktorka przez długi czas ukrywała swój  błogosławiony stan przed fanami serialu. Widzowie martwią się teraz, jak dalej potoczą się losy Natalii Zwoleńskiej, w którą wciela się Maria. Jednak mimo wszystko cieszą się z tej nowiny i mają nadzieję, że "Barwy szczęścia" nie będą musiały pożegnać się z nią na długo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Maria Dejmek to córka jednego z najwybitniejszych reżyserów teatralnych w Polsce, Kazimierza Dejmka. Swoją karierę rozpoczęła już w wieku 8 lat, gdy pojawiła się w filmie "Matka swojej matki". Lata później na stałe zagościła w najpopularniejszych serialach w Polsce. Oprócz tego gra w teatrze w Białymstoku a niedawno pojawiła się także w jednym z filmów Patryka Vegi. 

Aktorka spodziewa się dziecka z Miłoszem Jaroszkiem, który jest operatorem dźwięku. Rozwiązanie nastąpi prawdopodobnie pod koniec tego lata.

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu