instagram.com/zborowskazofia/
Klaudia Bochenek - 5 Stycznia 2020

Gwiazda "Barw szczęścia" opowiedziała, jak poznała męża. Wysłała mu filmiki i złożyła odważną propozycję, jest się czym chwalić?

Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" opowiedziała ze szczegółami, jak poznała swojego męża. Zaczęło się od mediów społecznościowych i niewybrednej myśli, a potem poszło "jak z kopyta". Niesamowita historia, aktorka wysyłała mu również filmiki.

"Barwy szczęścia" wykreowały ją na jedną z bardziej lubianych aktorek. Gwiazda cieszy się sporym powodzeniem u fanów, lecz do tej pory nikt nie wiedział, w jaki sposób rozpoczęła się jej znajomość z mężem. Pochodzili z kompletnie dwóch różnych światów.

Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" oceniła swojego przyszłego męża jako "niezłą du*ę"

2 lata temu do obsady "Barw szczęścia" dołączyła aktorka ze znanej rodziny artystów. Przypadła jej rola Anety Drylskiej, która jest specjalistką w dziedzinie stomatologii. Mowa oczywiście o Zofii Zborowskiej, dziś znanej jako Zofia Zborowska-Wrona. 13 sierpnia 2019 roku wzięła ślub z Andrzejem Wroną, siatkarzem na co dzień grającym w AZS Politechnika Warszawska. Mało kto wie, jak się poznali i jakie były początki ich związku.

Natalia Kukulska opublikowała zdjęcie dzieckaNatalia Kukulska opublikowała poruszające zdjęcie najmłodszej córki. Podpis nie pozostawia złudzeńCzytaj dalej

- Zaczęło się od tego, że przez przypadek wpadłam na jego profil na Instagramie. Weszłam na ten profil, hm "dobra du*a". Zobaczyłam dwa filmiki, które mnie strasznie rozśmieszyły. Jeden to jest jak śpiewa w samochodzie. Zdziwiło mnie, że ma tak dobry głos i że ma taki dobry słuch. Drugi filmik to chyba była jakaś akcja, że wszyscy wychodzili z samochodu i w tym samym czasie tańczyli do jakiegoś hitu i zdziwiło mnie, że tak dobrze się rusza - zaczęła opowieść od skomplementowania męża aktora "Barw szczęścia".

Ich znajomość błyskawicznie zamieniła się w miłość

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzęta na ulicyPies zaginął i wrócił po kilku dniach, a przy obroży miał przyczepioną notatkę. Właściciele przeczytali i zalali się łzamiCzytaj dalej

Zofia Zborowska oczywiście zaobserwowała Andrzeja Wronę na Instagramie. Odezwała się do niego ok. tygodnia później, aby zaprosić go na wyprawę na Kilimandżaro, z której ostatecznie nic nie wyszło. W akcji mieli brać udział celebryci, a dochód i kwoty od sponsorów miały być przeznaczone na cele charytatywne. Zofia Zborowska w wiadomości zachęcającej wysłała mu filmiki, w których opowiedziała o sobie i o akcji. Niestety musiał odmówić, ale 2 dni później spotkali się na imprezie.

Dzisiaj grzeje:

1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

Andrzej Wrona podszedł pierwszy do Zofii Zborowskiej i przegadali ze sobą całe 1,5 godziny. Potem intensywnie ze sobą pisali, aż w końcu po tygodniu sportowiec zaprosił gwiazdę "Barw szczęścia" na randkę. Córka Zbigniewa Zborowskiego nie sądziła, że zaprosi ją na romantyczne spotkanie, przyznała bowiem, że cały czas "cisnęła z niego pompę". Była przekonana, że Andrzej Wrona będzie bał się wyśmiania. Tak się nie stało, a cała historia zakończyła się ślubem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Wstrząsająca wiadomość dla wszystkich widzów TVP. Uwielbiany aktor zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę
  4. W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie
  5. Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja

Zbigniew Cybulski i ostatnie słowaOstatnie chwile Zbigniewa Cybulskiego są wyjątkowo przygnębiające. Zanim umarł, wypowiedział 10 znaczących słówCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News