Dramat gwiazdora "M jak Miłość", "Barw Szczęścia" i wielu innych seriali. Nie żyje bliski członek jego rodziny

Dramat gwiazdora "M jak Miłość", "Barw Szczęścia" i wielu innych seriali. Nie żyje bliski członek jego rodziny Źródło: .

Aktor znany z seriali takich jak "Barwy Szczęścia" czy "M jak Miłość" przeżywa teraz wielką tragedię. Przekazał najgorsze wiadomości, zmarł członek jego najbliższej rodziny.

Gwiazdor serialu "Barwy Szczęścia" jest teraz pogrążony w żałobie. Zmarła niezwykle bliska mu osoba, członek jego najbliższej rodziny. Te smutne wieści przekazał za pomocą mediów społecznościowych, w pełnym emocji, mocnym wpisie.

Aktor znany z serialu "Barwy Szczęścia" przechodzi przez żałobę

Erik Kulm Junior, który w serialu "Barwy Szczęścia" grał Kubę, a w "M jak Miłość" Filipa, poinformował, że jego ojciec, Erik Kulm nie żyje. Mężczyzna był cenionym na całym świecie muzykiem jazzowym.

- Pa Tatuś. Mam nadzieje, że nauczyłeś mnie jednego - miłości. Ty byłeś miłością. Kochałeś jak nikt inny. Mamę, mnie i Jazz. I parę innych rzeczy. Byłeś nie do zaj***a. Twoja wiara była tak niesamowita, że aż absurdalna. Byłeś prawdą. Twoje życie było jednym wielkim sprawdzianem i nigdy nie było łatwo, a ty zawsze dawałeś radę. [...] Byłeś najlepszym ojcem jaki mógł mi się trafić - napisał pogrążony w żałobie aktor.

Zmarł z powodu nowotworu. Była zorganizowana zbiórka na jego leczenie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Powodem śmierci muzyka miała być choroba nowotworowa. Jeszcze rok temu Polska Fundacja Muzyczna organizowała zbiórkę na leczenie gdańskiego jazzmana. Terapia była bardzo kosztowna, z tego względu poproszono fanów jego twórczości o pomoc poprzez symboliczne wpłaty. Zorganizowano również koncert charytatywny, z którego dochód miał zostać przeznaczony na leczenie perkusisty.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

Eryk Kulm był dobrze znany w środowisku polskich jazzmanów. Jego ostatnia płyta Private Things zebrała bardzo dobre recenzje wśród krytyków i fanów muzyki jazzowej. Album chwalono za świetne kompozycje, "natchnione" brzmienie, jak i za stworzenie intymnej linii porozumienia ze słuchaczem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas bardzo PRZYKRA niespodzianka
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Dramat gwiazdora "M jak Miłość", "Barw Szczęścia" i wielu innych seriali. Nie żyje bliski członek jego rodziny
  4. Jechała autostradą, nagle osaczyły ją inne auta. Po chwili dotarło do niej, co się dzieje i kazała synowi dzwonić po policję
  5. Tego dziecka miało nigdy nie być. Pielęgniarki natychmiast zaczęły robić zdjęcia, bo urodził się z dowodem na to w rączce

Źródło: Facebook

Następny artykuł