Okropne informacje dla fanów Barw Szczęścia. Iwona Pyrka śmiertelnie chora

Okropne informacje dla fanów Barw Szczęścia. Iwona Pyrka śmiertelnie chora Źródło: screen/Youtube/serialetvp

Serial "Barwy Szczęścia" był dla niej niczym drugi dom. Mimo to, na jakiś czas zawiesiła swój udział w produkcji, co bardzo zasmuciło jej fanów. Teraz powróci, jednak w dramatycznych okolicznościach. Uwielbiana bohaterka telenoweli Iwona Pyrka będzie śmiertelnie chora.

"Barwy Szczęścia" powrócą jesienią, a telewidzowie już nie mogą się doczekać. Jak możemy się dowiedzieć, produkcja dostarczy swoim fanom porządną dawkę skrajnych emocji. Nie zabraknie radości, ale i żalu czy przerażenia. Wszystko przez poważną chorobę bohaterki, która znów zawita w domu Pyrków. 

Dlaczego Iwona odeszła? 

Jak wiadomo, grająca Iwonę Pyrkę Izabela Zwierzyńska postanowiła opuścić na jakiś czas plan kultowego serialu na rzecz swojej dalszej edukacji aktorskiej. Jednak nigdy się z nim ostatecznie nie pożegnała. W świecie rzeczywistym aktorka wyjechała do Anglii, natomiast w życiu bohaterów, na Ukrainę, by leczyć osoby chore na odrę.

Jej serialowa rodzina starała się wybić jej ten pomysł z głowy, jednak ona zapewniała, że dzięki szczepieniom będzie w pełni bezpieczna. Dalsze namowy nie miały sensu, więc bliscy odpuścili, a Iwona wyjechała po za granicę kraju, by wreszcie spełnić się zawodowo. Przez wiele miesięcy nie mieliśmy okazji oglądać jej w serialu "Barwy Szczęścia", jednak już niebawem powróci do swoich fanów.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tragedia w serialu "Barwy Szczęścia" 

Kolejny epizod z uwielbianą aktorką, będziemy mogli zobaczyć dopiero po wakacjach, jednak emocji na pewno nie zabraknie. Szczęście fanów w związku z jej powrotem szybko przerodzi się w smutek. Iwona, która powróci do rodzinnego domu, będzie śmiertelnie chora. Była pewna, że dzięki szczepionkom nic nie może się jej stać, ale medycyna okazała się zawodna i bohaterka zaraziła się niebezpieczną odrą. Ta choroba może doprowadzić nawet do śmierci, a fani serialu "Barwy Szczęścia" doskonale zdają sobie z tego sprawę. 

Do mediów docierają jednak informacje, że Iwonie uda się wyzdrowieć. Nie jest jednak wykluczone, że aktorka wkrótce zrobi sobie kolejną przerwę od "Barw Szczęścia". Edukacja w jednej z najlepszych szkół na świecie może wymagać od Zwierzyńskiej kolejnego wyjazdu, przez co postać Iwony znów zniknie na jakiś czas.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. 13-latka wpadła do pokoju rodziców krzycząc z bólu. Widok na jej szyi był przerażający, mama nie umiała jej pomóc
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona
  6. Ksiądz 5 minut po ślubie obrzydliwie upokorzył nowożeńców jak nikt nigdy. Panna młoda wybuchła płaczem

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News