Baby boom trwa. Kolejna aktorka "Barw Szczęścia" ogłosiła, że jest w ciąży, do sieci trafiły zdjęcia

Baby boom trwa. Kolejna aktorka "Barw Szczęścia" ogłosiła, że jest w ciąży, do sieci trafiły zdjęcia Źródło: fot. instagram.com

"Barwy Szczęścia" otworzyły drzwi do kariery niejednemu młodemu aktorowi lub aktorce. Teraz dowiadujemy się, że kolejna gwiazda tego serialu spodziewa się dziecka.

"Barwy Szczęścia" od początku swojej emisji pokazały nam wielu młodych i utalentowanych aktorów. Niektórzy z nich związali się z tym serialem na długie lata. Nie można się temu dziwić, ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych produkcji na TVP. Niektóre gwiazdy, mimo że wystąpiły w setkach odcinków, w końcu zdecydowały się na zakończenie tego etapu w swojej karierze.

Teraz za pośrednictwem swojego profilu w mediach społecznościowych kolejna gwiazda pochwaliła się błogosławionym stanem. Na zdjęciu widzimy przyszłą mamę, a także ojca dziecka. Jednak podpis, jaki widzimy pod fotografią, nie spodobał się niektórym internautom.

Gwiazda serialu "Barwy Szczęścia" spodziewa się dziecka

W mediach już od jakiegoś czasu mówi się o prawdziwym baby boom, ponieważ co chwila dowiadujemy się o tym, że kolejna polska gwiazda już niedługo powita na świecie swoje dziecko. Oczywiście najlepszym miejscem do pochwalenia się swoją ciążą jest portal Instagram, bo dzięki temu mamy praktycznie pewność, że żaden fan, nie przegapi tego jakże ważnego okresu w naszym życiu.

Ostatnio właśnie na taki krok zdecydowała się aktorka Malwina Buss, która doskonale znana jest wszystkim fanom serialu "Barwy Szczęścia", w którym występowała przez kilka lat - od samego początku emisji. Na zdjęciu widzimy, że jej ciążowy brzuszek jest już naprawdę okazały i bez wątpienia będzie jej teraz już bardzo trudno go zakryć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dodatkowo aktorka zamieściła pod zdjęciem żartobliwy opis, w którym stwierdza, że coś ją wzdęło. Oczywiście momentalnie komentarze przepełniły się gratulacjami, jednak niektórym internautom nie spodobało się to, co zobaczyli. Nie chodzi o samo zdjęcie, a hasztag, który odnosi się do niedawnych informacji, jakie pojawiły się na jej temat w mediach.

Chodzi mianowicie o domniemany ślub aktorki, który jednak się w rzeczywistości nie odbył. Dlatego też pod zdjęciem został umieszczony hasztag "bez ślubu". Niektórzy internauci zaczęli za to krytykować aktorkę, uważając, że niepotrzebnie się tym chwali.

 - A to powód do dumy, że nie było ślubu? - pisze jeden z internautów.

 - I po co ten hasztag niebyloslubu? Chwali się tym czy co? - czytamy.

Barwy Szczęścia fot. instagram.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Syn słynnej piosenkarki popełnił samobójstwo. Gwiazda była bita przez męża. Dopiero po roku wyjawiła całą prawdę
  2. Znana aktorka TVP w ZAAWANSOWANEJ ciąży! Ukrywała to przed wszystkimi. Ojcem jest znany aktor
  3. Znany polski kolarz walczy o życie. Ruszyła zbiórka pieniędzy
  4. "500 plus dla rolników" staje się faktem. Na krowę czy świnię dostaną więcej niż na dziecko
  5. Mąż zginął w tragicznym wypadu, potem nadeszła kolejna katastrofa. Dramatyczny apel Weroniki: "Błagam każdego z was"
  6. Tragiczny wypadek na S3. Nie żyją 2 osoby

 

źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu