Bartosz Niedzielski
Fot. Facebook / Selçuk Balamir
Wiadomości Pikio - 19 Grudnia 2018

Nie macie honoru ani wstydu! Prawica OBLEŚNIE OBRAŻA Polaka, który zginął powstrzymując zamach terrorystyczny

Bartosz Niedzielski był wielkim człowiekiem. Jego odwaga i heroizm uratowały życie wielu osób, które w momencie ataku terrorystycznego na klub znajdowały się w jego środku. Chociaż polski dziennikarz poświęcił swoje dla dobra innych, to nie każdy potrafi to docenić i uszanować.

Bartosz Niedzielski powstrzymał zamachowca, który próbował wedrzeć się do klubu wypełnionego po brzegi ludźmi. Niestety, w wyniku swojego zachowania został postrzelony i przewieziony do szpitala, gdzie przez kilka dni walczył o życie. Niestety, mimo usilnych starań lekarzy, mężczyzna zmarł. Chociaż Bartosz przywrócił wiarę w ludzkość, to nie ominęły go obrzydliwe ataki ze strony narodowców. Powód przeraża.

Bartosz Niedzielski to "eurolewak" i "zwolennik arabmiłości"

W stronę polskiego dziennikarza oraz jego rodziny skierowanych zostało bardzo wiele ciepłych słów. Niestety, sytuacja ta uległa zmianie, gdy na jaw wyszło, że mężczyzna jest gejem. Środowiska konserwatywne niemal natychmiast zaczęły uderzać w jego orientację homoseksualną, pochodzenie jego chłopaka (Turcja) oraz poglądy polityczne. Długi i oburzający wpis pojawił się na facebookowym profilu "Narodowcy RP - Wrocław". Twórcy strony wysilili się na podsumowanie życia mężczyzny, a także ocenę renty przyznanej dla jego rodziny. - Musimy przyznać, że mamy mega mieszane uczucia odnośnie pośmiertnych nagród dla Bartosza Niedzielskiego, który zginął w zamachu w Strassburgu. Niby Polak, niby ok zachował się w porządku, odważnie, zginął być może ratując innych a być może samemu walcząc ze strachu o życie - nie dowiemy się tego. Należy jednak pamiętać, że koniec końców był to skrajny eurolewak, pracownik PE, zwolennik LGBT, arabmiłości, tolerancji i całego tego europejskiego syfu. Nie był to Łukasz Urban, który zginął dwa lata temu w Berlinie po prostu wykonując swój zawód kierowcy. Bartosz Niedzielski był kojarzony przez wierchuszkę polityków, więc raczej nie pracował tam w magazynku gospodarczym. To ludzie tacy jak Bartosz Niedzielski swoją pracą utrwalają kazdego dnia to, co mamy obecnie na zachodnich ulicach. Chęć przyznania dożywotniej renty rodzinie uważamy za skrajny populizm i chęć podlizania się europejskim urzędnikom z PE. Nic więcej. Nie mniej jednak szkoda chłopa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIA
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Tych memów o niej nie zapomnimyCzytaj dalej

Internauci murem za Bartkiem

Wpis grupy narodowościowej spotkał się z różnorakimi komentarzami. Przeważające były jednak te broniące dziennikarza, a także zarzucające narodowcom brak empatii oraz jakiegokolwiek myślenia. W komentarzach pod postem wybuchła prawdziwa wojna. - Nie możecie znieść że para gejów miała jaja i uratowała być może dziesiątki ludzi przed śmiercią? W psychologii to się nazywa DYSONANS POZNAWCZY. Poczytajcie na ten temat. Może zaczniecie myśleć. A jak zaczniecie myśleć, przekonacie się, że świat nie jest czarno-biały - napisał jeden z użytkowników Facebooka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. TVP ma poważne kłopoty. To początek końca?
  2. Groza w M jak Miłość. Choroba psychiczna i więzienie zniszczą wszystko
  3. Tak brutalnego gwałtu świat jeszcze nie widział. Horror na Kaszubach
  4. Małgorzata Rozenek odchodzi z telewizji! Fani nie mogą uwierzyć
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News