Bartosz Niedzielski
Fot. Facebook
Wiadomości Pikio - 18 Grudnia 2018

Chłopak Bartka Niedzielskiego przerwał milczenie. Wstrząsające słowa

Bartosz Niedzielski jest jedną z tych osób, dla których życie innych ludzi jest ważniejsze niż swoje własne. Od 20 lat mieszkał w Strasburgu, gdzie spełniał się jako dziennikarz. Mężczyzna powstrzymał zamachowca przez wejściem do klubu po brzegi wypełnionego ludźmi, a za swoją bohaterską postawę przypłacił życiem.

Bartosz Niedzielski z raną postrzałową trafił do szpitala, gdzie przez kilka dni walczył o życie. Niestety, mimo usilnych starań lekarzy, mężczyzna zmarł. Bartosz jest prawdziwym dowodem na to, że po tym świecie kroczą jeszcze dobrzy ludzie. Chociaż za swój heroizm przypłacił życiem, to w pamięci wielu ludzi pozostanie na zawsze. Jedną z takich osób jest jego druga połówka, która opublikowała niezwykle smutny i poruszający wpis. To historia piękniejsza niż niejeden film romantyczny.

Wzruszająca opowieść o początkach miłości

Bartosz Niedzielski był osobą homoseksualną. Dziennikarz związał się z Turkiem o imieniu Selçuk Balamir. Partner tragicznie zmarłego Polaka opublikował na swoim Facebooku niezwykle intymny wpis, w którym wrócił pamięcią do najpiękniejszych chwil w jego życiu. Ta historia to prawdziwy wyciskacz łez. - Na pierwszą lekcję spotkaliśmy się w L’Odyssée. To były moje urodziny. Zaczęliśmy czytać i odszyfrowywać "Małego Księcia". Później poszliśmy obejrzeć „The International”. To był idealny film na pierwszą randkę: była muzyka, język, polityka, humor i romans. Pod koniec filmu pocałowaliśmy się. To był mój pierwszy pocałunek z mężczyzną. Po tym dniu, jeszcze przez jakiś czas, było więcej muzyki, języka, polityki, humoru i romansu. Bartek przyjechał na wakacje do Turcji, poznał moich rodziców i przyjaciół - wzruszająco wyznał chłopak.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jaruzelski i CyrankiewiczWojciech Jaruzelski wymiękał przy Cyrankiewiczu? Tak wyglądały auta partyjniakówCzytaj dalej

Bartosz Niedzielski zmienił jego życie bezpowrotnie

Selçuk Balamir wyznał również, że Bartosz zmienił jego życie na lepsze. Chociaż nie zawsze było lekko, to z całą pewnością było warto. Partner polskiego dziennikarza bardzo wiele się od niego nauczył - między innymi tego, jak kochać drugiego człowieka. Chociaż Bartka już nie ma, to na zawsze pozostanie w jego życiu i pamięci. - Drogi Bartku, zmieniłeś moje życie w najbardziej niedoskonały, a jednocześnie wzbogacający i wyzwalający sposób. Nigdy nie nauczyłem cię tureckiego. Zamiast tego ty nauczyłeś mnie, jak kochać i nie wykluczać. O tym nigdy nie zapomnę. Kochałem cię i będę za tobą tęsknił - wzruszająco oświadczył Selcuk.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Krzysztof Krysiak i Agnieszka Chylińska: Ich małżeństwo skończyło się tragicznie
  2. Dwa lata po śmierci Wajdy wyszły na jaw wstrząsające informacje. Córka jest rozgoryczona
  3. Nie tylko Jackowski! Najsłynniejsi polscy jasnowidze, ich przepowiednie się sprawdziły
  4. Magda Gessler okłamała miliony Polaków?! Fani przecierają oczy ze zdumienia
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News