Bartosz Kurek szaleje ze szczęścia! Jego życie nieodwracalnie się zmieni

Bartosz Kurek szaleje ze szczęścia! Jego życie nieodwracalnie się zmieni

Bartosz Kurek jest wybitnym siatkarzem, który swoją grą reprezentuje najwyższy światowy poziom i to nie ulega wątpliwości. Jednak jego życie teraz zmieni się diametralnie, ponieważ podjął on bardzo ważną decyzję.

Bartosz Kurek jeszcze nie tak dawno temu wraz z naszą reprezentacją obronił tytuł mistrzów świata w siatkówce męskiej. Co więcej, sportowiec uzyskał tytuł najlepszego zawodnika, co wprost stawia go jako najlepszego siatkarza na świecie. Nie oznacza to jednak, że w jego życiu jest miejsce tylko na sport. Kurek w 2016 roku zaczął się spotykać z piękną polską siatkarką Anną Grejman. Teraz ich związek wszedł na zupełnie nowy poziom.

Bartosz Kurek podjął poważną decyzję

Polscy siatkarze, mimo że osiągają gigantyczne sukcesy w porównaniu do naszych piłkarzy, to nie mogą liczyć na równie duże wynagrodzenia czy popularność. Znacznie częściej w mediach możemy zobaczyć twarze naszej piłkarskiej reprezentacji, której członkowie stali się prawdziwymi celebrytami. Jednak Bartosz Kurek ze swoimi fanami stara się dzielić wszystkimi szczegółami ze swojego życia. W jego mediach społecznościowych możemy zobaczyć zarówno ich wspólne wakacje, jak i zwykłe zdjęcia, które zrobili po prostu, gdy spędzali wspólnie czas. Jednak teraz sportowiec zaskoczył wszystkich swoich wielbicieli jednym z ostatnich zdjęć. Okazuje się, że Kurek się zaręczył. Tę informację podsumował tylko jednym i krótkim opisem, a mianowicie "Powiedziała tak". Na zdjęciu widać przepiękny pierścionek na palcu sportsmenki oraz radość na ich twarzach. Bez wątpienia już teraz planują swoją wspólną przyszłość. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W komentarzach aż zaroiło się od życzeń oraz gratulacji, które bez wątpienia się im należą. Wszystko wskazuje, że czeka ich wspaniałą przyszłość zarówno w kwestii zawodowej, jak i uczuciowej. Ich wzajemną miłość widać gołym okiem, pasują do siebie jak ulał. - Pięknie! Gratulacje dla Was i żebyście zawsze szli razem, a nigdy obok siebie! :) - pisze jedna z internautek. - Szanowny Panie Bartku, serdecznie Panu gratuluję!!! - czytamy. - Gratuluję także nagrody najlepszego siatkarza w Europie ?? jesteś moim idolem - dodaje kolejny internauta. fot. instagram.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fani Barw Szczęścia nie mogą uwierzyć. Pogrzebu nie będzie
  2. Znajomi Martyny Wojciechowskiej ujawnili jej wielką tajemnicę. Będzie zła?!
  3. Lekarze czuwają przy niej 24h/7. Co się dzieję z Meghan Markle?!
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda
Następny artykuł