Współczujemy. Narzeczona Bartosza Kurka przekazała bardzo przykrą wiadomość

Współczujemy. Narzeczona Bartosza Kurka przekazała bardzo przykrą wiadomość Źródło: Instagram/Anna Grejman

Bartosz Kurek niedawno przeprowadził się do Włoch, a niestety druga połowa roku okazała się nie być dla niego łaskawa. O tragedii tuż przed świętami opowiedziała jego narzeczona.

Bartosz Kurek przeżywa stres nie tylko na boisku, ale i w domowym zaciszu. Dzień przed świętami stało się coś strasznego, co para zapamięta na zawsze. Narzeczona wysnuła jeden, ważny wniosek.

Bartosz Kurek po przeprowadzce do Włoch nie ma dobrej passy w życiu

Bartosz Kurek nie ma ostatnio szczęścia. 12 grudnia jego auto stało się celem wandali, a straty wynosiły dziesiątki tysięcy złotych. Zniszczyli deskę rozdzielczą, zabrali reflektory i resztę ważnego sprzętu. Dzień przed Wigilią polski siatkarz wraz ze swoją narzeczoną, Anną Grejman, znów zasmakował nerwów i to niemałych - chodziło o ludzkie życie.

Przyszła żona Bartosza Kurka opublikowała Instastory, które przeraziło fanów sportowej pary. Naprawdę przykre wieści poruszają serca. 

- Myślę, że wystarczy nam już przykrych doświadczeń we Włoszech. Najpierw totalnie rozkradzione auto, a teraz, zaraz wam pokażę - zaczęła mówić roztrzęsiona Anna Grejman.

Następnie skierowała kamerę telefonu na balkon swojego mieszkania w Monzy.

"Wszystko co materialne jest tak naprawdę gó**o warte"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na balkonie widać było czarne, spalone rzeczy. Fani sądzili, że to w mieszkaniu pary spalił się jakiś przedmiot, jednak prawda okazała się gorsza. To były pozostałości rzeczy z mieszkania 2 piętra wyżej. Narzeczona Bartosza Kurka dodała, że w nocy obudziła ich straż pożarna.

- Całe szczęście nikomu nic się tam nie stało, ale rodzina została pozbawiona mieszkania na święta. Taki z tego morał, że wszystko co materialne jest tak naprawdę gó**o warte. Najważniejsze, że jesteśmy zdrowi i trzeba to doceniać - podsumowała kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska dziś obchodziłaby 41. urodziny. Jej menadżerka ujawniła nieznane zdjęcia
2. Siostra Przybylskiej pokazała grób Ani. Szczegóły ściskają za serce

Bartosz Kurek przeniósł się do Włoch na początku 2019 roku. Wcześniej grał w Onico Warszawa, a następnie znalazł miejsce w Vero Volley Monza. Jego kontrakt kończy się w czerwcu 2020 roku. Wiele osób zastanawia się, czy przykre doświadczenia nie zmuszą go do przeprowadzki lub zmiany klubu - kilka z nich zabiegało o zawodnika, lecz na razie rozmowy spełzły na niczym. Trzeba jednak przyznać, że jego koledzy z Vero Volley potrafią poprawić humor - na świątecznym spotkaniu drużyny Bartosz Kurek otrzymał zabawkową miniaturę luksusowego auta, przypominającą to, które zostało zdemolowane.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Kobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Po kilkunastu godzinach serce jej męża pękło na pół
  4. Tysiące Polaków obserwowało jej walkę o życie. Niestety, rodzina przekazała, że Gabrysia zmarła w pierwszy dzień Bożego Narodzenia
  5. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News