Polskę obiegły tragiczne informacje. Zwłoki znalezione w Tatrach to Bartosz Apanasiewicz z partnerką

Polskę obiegły tragiczne informacje. Zwłoki znalezione w Tatrach to Bartosz Apanasiewicz z partnerką Źródło: Pikio.pl

Bartosz Apanasiewicz wraz z partnerką spędzał długi czerwcowy weekend w Tatrach. Media obiegły tragiczne wieści, znany ultramaratończyk i triathlonista nie żyje. Zwłoki mężczyzny i jego partnerki odnaleziono niedaleko szlaku.

Bartosz Apanasiewicz nie żyje, znany ultramaratończyk i triathlonista został znaleziony martwy w górach. Długi czerwcowy weekend mężczyzna spędzał ze swoją partnerką w Tatrach, media obiegły tragiczne informacje, zwłoki pary zostały znalezione w pobliżu szlaku turystycznego.

Bartosz Apanasiewicz nie żyje, media przekazały tragiczne informacje

Z okazji długiego weekendu wiele osób zdecydowało się na wypoczynek w górach. TVP Info właśnie przekazało tragiczne informacje z Tatr, ratownicy odnaleźli dwa ciała pod przełęczą Zawrat w pobliżu szlaku turystycznego. Zwłoki należą do znanego ultramaratończyka i triathlonisty Bartosza Apanasiewicza oraz jego partnerki, Anny Szymańskiej.

Dokładne okoliczności śmierci pary nie są jeszcze znane, ale z informacji przekazanych przez ratowników TOPR wynika, że doszło do upadku z wysokości. Wokół zwłok znajdowały się porozrzucane elementy ekwipunku. Apanasiewicz wraz z partnerką prawdopodobnie uciekali przed burzą, świadczą o tym pozostałości po biwaku na Zawracie.

Bartosz Apanasiewicz wraz z partnerką spędzali długi weekend w Tatrach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bartosz Apanasiewicz to znany biegacz z Bydgoszczy, który startował w barwach drużyny Run Pasja. 42-latek był jednym z pomysłodawców Biegów Puszczy Bydgoskiej. Brał udział m.in. w imprezach Fundacji „Bieg Rzeźnika”, Winter Trail Małopolska, Hardej Suce, Enea Bydgoszcz Triathlon, serii Garmin Iron Triathlon  czy JBL Triathlon Sieraków.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilna akcja służb. Nauczycielka i gość weselny z koronawirusem, bardzo niepokojące informacje z tej samej gminy

2. Pierwsze objawy raka kości. Absolutnie nie należy ich lekceważyć

42-latek był również doświadczonym wspinaczem. Informacje o jego tragicznej śmierci wstrząsnęły całym środowiskiem biegowym w Polsce. Jeszcze kilka dni temu para publikowała w sieci wspólne zdjęcia z wyjazdu.

– Bartosz chętnie dzielił się swoją historią, m.in. podczas prelekcji. Był wolontariuszem, przyjacielem, człowiekiem z żelaza... Osierocił córkę, rodzinę i przyjaciół – napisali we wspomnieniu mężczyzny jego znajomi z grupy Bydgoscy Biegacze.

Facebook.com bartosz.apanasiewicz.9

źródło: TVP Info

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz monetę 5 zł? Dzisiaj w Biedronce zrobisz furorę, niesamowita wiadomość
  2. Tragiczna śmierć młodziutkiej gwiazdy. Miała wielki talent, szczegóły wypadku mrożą krew w żyłach
  3. Kobieta usłyszała nagle dziwne dźwięki dochodzące z łazienki. Zajrzała pod wannę i pobladła, natychmiast chwyciła telefon
  4. Polskę obiegły tragiczne informacje. Zwłoki znalezione w Tatrach to Bartosz Apanasiewicz z partnerką
  5. TVP podjęło niespodziewaną decyzję, już nie ma odwrotu. Widzowie będą mocno rozczarowani
  6. Na zdjęciu ukryta jest panda. Najlepsi widzą ją już po 20 sekundach, reszta szybko się poddaje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News