Miał tylko 7-miesięcy, umarł na rękach aktora. Synek Bartłomieja Topy zmarł przed laty na bardzo rzadką chorobę

Miał tylko 7-miesięcy, umarł na rękach aktora. Synek Bartłomieja Topy zmarł przed laty na bardzo rzadką chorobę Źródło: YouTube/Wirtualna Polska

Bartłomiej Topa jest jednym ze znanych polskich aktorów, zasłynął on dzięki dużej roli w produkcji "Drogówka", o czym opowiadał w jednym z wywiadów z Wirtualną Polską. Niestety przed laty aktor przeżył ogromną tragedię, zaledwie 7-miesięczny synek dosłownie umierał na jego rękach. Wszystko przez bardzo rzadką chorobę.

Bartłomiej Topa jest polskim aktorem filmowym i teatralnym oraz producentem filmowym. Zasłynął on dzięki roli w produkcji Wojciecha Smarzowskiego pod tytułem "Drogówka". Jego udział w filmie został uznany za rolę życia, o czym opowiadał w rozmowie z Katarzyną Kasperską z Wirtualnej Polski. Niewiele osób wie jednak, że przed laty mężczyznę spotkała ogromna tragedia, jaką jest utrata dziecka.

Bartłomiej Topa przed laty musiał stawić czoła ogromnej tragedii, synek umierał na jego rękach

Utrata dziecka to największa tragedia, jaka może spotkać rodzica. Bartłomiej Topa przed laty przeżył dramat, kiedy jego zaledwie 7-miesięczny syn zmarł mu na rękach. Aktor opowiedział o tym, jak było mu wówczas ciężko. Jego synek urodził się z bardzo rzadką chorobą. Niestety lekarze nie potrafili mu pomóc.

- Kajtek, mój drugi syn, umarł, gdy miał siedem miesięcy. Wada serca. Jeden na kilka tysięcy takich przypadków - opowiadał aktor w książce Joanny Drosio-Czaplińskiej pod tytułem "Jestem tatą". Synek Bartłomieja Topy oraz malarki Agaty Rogalskiej urodził się z rzadką wadą serca. Niestety lekarze nie byli w stanie mu pomóc, wskutek czego chłopiec zmarł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- To było w szpitalu w Łodzi, trzymałem go na ręku, za palce. A on siniał z minuty na minutę, na moich oczach. Nic nie mogłem zrobić. Odszedł. To był moment, kiedy zdałem sobie sprawę z tego, że jestem, kur..., w jakimś totalnym Matriksie - opowiadał Bartłomiej Topa. Jego wyznanie jest wstrząsające. Każdy, kto zetknął się w życiu z tak ogromną tragedią, wie, jak trudno sobie z czymś takim poradzić.

Od tragedii minęło niemal 10 lat, mimo to aktor do tej pory bardzo przeżywa to straszne wydarzenie. Wyznał jednak, że bezpośrednio po śmierci syna musiał być silny, ponieważ jego żona potrzebowała w nim wsparcia. Dodatkowo aktor musiał się zająć swoim drugim synkiem - Antkiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, zacznie się już za kilka dni. Fatalna informacja dla wielu Polaków

2. Jego ciała szukali przez 2 dni. Tragiczna śmierć 13-latka

Jak wyznaje aktor, rozmowa z kilkuletnim synem była dla niego bardzo trudna. Starał się wytłumaczyć chłopcu, co się stało, opowiadał mu o śmierci oraz przemijaniu. Ostatecznie małżeństwo z Rogalską się rozpadło, jednak pamięć o zmarłym synku pozostanie na zawsze. Wyznał, że będzie z nim połączony na zawsze, co uspokaja go w obliczu tak ogromnej tragedii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany sportowiec wpadł pod samochód. Kierowca celowo zajechał mu drogę, gwiazdor w szpitalu (FOTO)
  2. Katarzyna Dowbor nieźle namieszała, wystarczyło, że założyła perukę. Fani pomylili ją z Gessler, wszystko się nagrało
  3. Koszmar, wiemy, którzy konkretnie emeryci mają stracić część pieniędzy. Wypłynęły szczegóły dotyczące tzw. czternastki
  4. Niewiarygodne. Wyciekło nieznane zdjęcie Agaty Dudy z młodości, jedna rzecz odbiera mowę
  5. Dołująca tragedia, 2-latka zabiła własną mamę. Umarła na jej oczach, ojciec był bezradny
  6. Córki Katarzyny Figury są już prawie dorosłymi kobietami. Nastolatki powalają urodą po mamie na kolana

Źródło: Fakt, Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News