Bartłomiej Topa przeżył śmierć synka
TRICOLORS/East News
Weronika Wasiak - 21 Września 2020

Kilkumiesięczny synek umarł na rękach Bartłomieja Topy. Tragiczne wydarzenia w rodzinie znanego aktora bolą do dzisiaj

Bartłomiej Topa przeszedł przez największy dla rodzica koszmar. Po śmierci synka długo nie mógł dojść do siebie, a jak wyznał jakiś czas później, chłopiec umarł na jego rękach. Nie mieści się w głowie, z czym musiał się zmierzyć.

Bartłomiej Topa do dziś odczuwa silny ból po stracie dziecka. Trudno sobie wyobrazić przez co przeszedł wraz z żoną zarówno, gdy lekarze walczyli o życie małego Kajetana, jak i wtedy, gdy stwierdzili jego zgon. Słowa aktora rozrywają serce na kawałki.

Hanna Śleszyńska - dramatHanna Śleszyńska przeżyła niebywały dramat. Ciężko uwierzyć, jak teraz wygląda jej życieCzytaj dalej

Kilkumiesięczny synek zmarł mu na rękach. Bartłomiej Topa o dramacie rodzinnym

To już blisko 16 lat od dnia, w którym Bartłomiej Topa i Agata Rogalska pożegnali synka Kajetana. Kilka lat po tragedii aktor udzielił wywiadu dla Joanny Drosio-Czaplińskiej, który ukazał się w książce zatytułowanej "Jestem tatą”. Dopiero wtedy Topa zdecydował się więcej powiedzieć o koszmarze, z jakim przyszło mu się zmierzyć. Jak wyznał, Kajetan urodził się z rzadką wadą serca, dlatego lekarze już od pierwszego dnia walczyli o jego życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Całe siedem miesięcy, które dla świeżo upieczonych rodziców powinny być najpiękniejszym czasem, dla Topy i Rogalskiej były największym horrorem. Niestety, chłopcu nie udało się dożyć nawet roku. Jak wspominał aktor, Kajtek umarł na jego rękach.

- Kajtek, mój drugi syn, umarł, gdy miał siedem miesięcy. Wada serca. Jeden na kilka tysięcy takich przypadków. [...] To było w szpitalu w Łodzi, trzymałem go na ręku, za palce. A on siniał z minuty na minutę, na moich oczach. Nic nie mogłem zrobić. Odszedł. To był moment, kiedy zdałem sobie sprawę z tego, że jestem, kur..., w jakimś totalnym Matriksie - wspominał w książce "Jestem Tatą".

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczna wiadomość, niewyobrażalna strata. Wszyscy wiele mu zawdzięczamy, niestety nie żyje

2. Zastępy straży pożarnej toczą dramatyczną walkę z żywiołem. Wszędzie dym, płomienie widać z daleka

3. Wszyscy przemilczeli kluczową rzecz. Od soboty znika ważny zakaz, mamy oficjalne potwierdzenie

Aktorowi trudno było pozbierać się po stracie synka. Stanął wówczas przez ogromnym wyzwaniem, bo choć jego serce ogarnęła żałoba, musiał zadbać o żonę i starszego syna. Nie miał czasu na przelewanie łez i rozmyślanie "co by było gdyby".

- Moja żona Agata odchodziła od zmysłów, to co? Miałem się rozłożyć? Facet bierze na klatę takie rzeczy. Musi objąć, przytulić. Na tym polega struktura mężczyzny - mówił.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pozycja Jarosława Kaczyńskiego mocno zagrożona? Sondaż IBRIS nie pozostawia złudzeń, nie jest dobrze
  2. 11-latek zastrzelił się z broni ojca. Niewyobrażalna tragedia w rodzinie słynnego piłkarza
  3. Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie. Fani zamarli, można się przestraszyć
  4. Znana wróżka przepowiedziała przyszłość Kindze Dudzie. Nieprawdopodobna wizja, co na to rodzice?
  5. Polaków czekają głodowe emerytury. Dramatyczne dane wyciekły do sieci, ręce opadają
  6. Wsyp 1 przyprawę do kawy, a wydobędziesz wyjątkowy smak i wzmocnisz odporność. Dzięki niej zapomnisz o słodzeniu, idealna na jesienne poranki

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News