Co za zwrot! Misiewicz nie wytrzymał i się ODCIĄŁ, wielka burza w PiS

Co za zwrot! Misiewicz nie wytrzymał i się ODCIĄŁ, wielka burza w PiS

Bartłomiej Misiewicz nie wytrzymał. Adam Andruszkiewicz już teraz nie znika z nagłówków gazet. W ocenie opozycji jest i niekompetentny, i nieprzygotowany. Okazuje się, że nieraz został porównany do byłego współpracownika Antoniego Macierewicza.

Bartłomiej Misiewicz stał się symbolem "złych zmian". Adam Andruszkiewicz politykiem jest zmiennym. Młody poseł, do niedawna Kukiz'15, teraz niezrzeszony, z dnia na dzień awansował na stanowisko wiceszefa ministerstwa cyfryzacji. Duże wyróżnienie spotkało się jednak z licznymi komentarzami i obu mężczyzn zaczęto otwarcie porównywać. Współpracownik byłego szefa MON-u postanowił sprawę skomentować.

Bartłomiej Misiewicz 2. Jak opozycja nazywa Adama Andruszkiewicza?

Andruszkiewicz dał się poznać jako sympatyk środowisk narodowych, a także prezes Młodzieży Wszechpolskiej. Nowy wiceprezes Ministerstwa Cyfryzacji jest jednak niewygodny dla opozycji. Ta zwraca uwagę, że kariera mężczyzny przypomina tę samą, którą "zrobił" Bartłomiej Misiewicz. - Był Misiewicz, jest Andruszkiewicz - powiedział Jan Grabiec. - Misiewicz 2:0 - wspominał Cezary Tomczyk. - Misiewicz premiera Morawieckiego - zwrócił uwagę Stanisław Tyszka z ugrupowania Kukiz'15. Słowa krytyki na bieżąco płyną z każdej ze stron sejmowych ławek. Okazuje się, że politycy dają jednak kredyt zaufania Andruszkiewiczowi i czekają na rezultaty. Misiewicz postanowił sprawę skomentować i włączył media społecznościowe. - Widzę, że znów brakuje argumentów i wyciera się gęby moim nazwiskiem. Przypomnę: 21 lat: zespoły parlamentarne ds katastrofy smoleńskiej, 24 lata: ds skutków działalności WSI. 25 lat: pomoc przy organizacji szczytu NATO 2016. CEK NATO. Od 2006 asystent, koordynator, szef biura. Szef GP, rzecznik i pełn. MON - napisał na swoim Twitterze były współpracownik Antoniego Macierewicza. Okazuje się, że interpretacja swoich zasług, żywo wymienionych przez Bartłomieja Misiewicza, spotkała się z krytyką internautów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Zapomniał pan dodać, jak tę działalność oceniła komisja powołana przez pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego, pozwolę więc sobie to przypomnieć - napisał jeden z użytkowników Twittera. - Czyli kupa śmiechu z przewagą kupy. Tak a propos - kto miał kupić od WATowców wyniki ich badań potwierdzających symulacje Biniendy - chodziła taka pogłoska - napisał internauta. - Szkoda tylko ze brak jakichkolwiek kompetencji...No ale to mały szczegół prawda? - pojawia się dalej. - Dziękujemy za to krótkie resume podsumowujące zjawisko „Misiewicza”. Mnie się podoba najbardziej „pomoc przy org. szczytu NATO”. Nowy minister będzie „pomagał” w rządzie - komentuje internautka. Porównania opozycji, które regularnie pojawiają się w mediach nie spodobały się Bartłomiejowi Misiewiczowi. To jednak nie było wystarczającym komentarzem dla krytyków działalności byłego rzecznika MON. Bartłomiej Misiewicz Twitter/Bartłomiej MisiewiczZOBACZ TAKŻE:
  1. Niesiołowski ostro o Andruszkiewiczu. "Mianowanie konia senatorem to..."
  2. Adam Andruszkiewicz nacjonalistą? Nowy wiceminister PiS wzbudza kontrowersje
  3. UJAWNIAMY SKANDAL! Były asystent Andruszkiewicza z Sejmu i człowiek PiS HAJLUJE
  4. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
  5. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News