Wielki powrót Misiewicza! Tym razem obejdzie się bez kompromitacji?

Wielki powrót Misiewicza! Tym razem obejdzie się bez kompromitacji?

Bartłomiej Misiewicz kojarzony był swego czasu z zawrotną karierą, którą zapewnił mu jego przełożony, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. Raz za razem na jaw wychodziły skandaliczne praktyki niedoświadczonego działacza. Dziś Misiewicz skończył ze skandalami. Zmienił się nie do poznania!

Bartłomiej Misiewicz stał się symbolem "wierno-poddańczej" kariery. Młody, niedoświadczony, a już z ogromnymi pieniędzmi wydawanymi m. in. na imprezy alkoholowe i... długami. Z takich doniesień kształtował się nasz obraz rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej.

Skupił na sobie błędy PiS. Zmienił się nie do poznania

Po naciskach partii Misiewicz ustąpił z resortu, ale politycy przyszykowali mu bardziej intratną posadę - w kwietniu 2017 roku zostawał pełnomocnikiem zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Gdy w związku z tą sprawą nieprzeszkolonego i niezasłużonego polityka wybuchła medialna afera sam zainteresowany zrezygnował. W obliczu, jak to zgrabnie określił, "niesamowitej nagonki na PiS przy użyciu jego nazwiska". Od tamtego czasu odciął się od mediów, przestał też prowokować tabloidy. Dziś wraca co prawda na nagłówki, ale już nie w atmosferze skandalu, czy z "góry" podanej posady.

Zamiast skandali nauka. Co robi Bartłomiej Misiewicz?

Bartłomiej Misiewicz jest dziś studentem Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, której szefuje sam ojciec Tadeusz Rydzyk. Czy to PiS wysłał go na edukację do redemptorysty, czy sam postanowił, że wybierze właśnie taką uczelnię (kierunek politologia) - trudno powiedzieć. Dzisiejszy "Fakt" przypomina, że były rzecznik MON kształci się też podyplomowo na Akademii Sztuki Wojennej w Rembertowie. Główne swoje wysiłki wkłada jednak w studia na uczelni ojca Rydzyka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jesteśmy na czwartym roku. To już trzecie zajęcia w tym semestrze, a kolokwia, egzaminy będę miał w styczniu 2019 roku. Najbardziej interesują mnie przedmioty dotyczące instytucji politycznych, teorii polityki i cyberterroryzmu - cytuje działacza "Super Express". To wskazywałoby, że u Bartłomieja Misiewicza wiele się pozmieniało. Skończyły się akcje z szastaniem pieniędzmi, rozbijaniem limuzyn i zadłużaniem, które ustąpiły miejsca żmudnej pracy u podstaw. Młody protegowany Antoniego Macierewicza myśli dziś przede wszystkim o obronie dyplomowej. Tabloidy zdążyły już orzec, że Misiewicz nawrócił się niczym "biblijny grzesznik". W świadomości ludzi pozostaje wciąż symbolem nepotyzmu rządu PiS, który powierza najważniejsze funkcje w państwie osobom bez wykształcenia i kompetencji.  1. Antoni Macierewicz robiący salto to nic. Misiewicz opublikował kolejne nagranie
  2. Ale wstyd! Misiewicz POGRĄŻONY przez koleżankę z nowej pracy
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
Następny artykuł