Patryk Vega przeprasza publicznie Misiewicza. "Zapędziłem się w agresji"

Patryk Vega przeprasza publicznie Misiewicza. "Zapędziłem się w agresji" Źródło: Screen/Youtube/Radio Zet

Barłomiej Misiewicz doczekał się publicznych przeprosin od Patryka Vegi. Sprawa związana jest z najnowszym filmem reżysera zatytułowanym "Polityka". Twórca żałuje, że zapędził się w agresji w stosunku do polityka.

Bartłomiej Misiewicz doczekał się słów przeprosin od Patryka Vegi. Reżyser odniósł się do całego zamieszania związanego z jego najnowszym filmem "Polityka" i skomentował kontrowersje dotyczące produkcji. Przyznał, że zapędził się w swojej agresji w stosunku do polityka. 

Bartłomiej Misiewicz oskarżył twórcę o zniesławienie 

Bartłomiej Misiewicz bardzo ostro zareagował na fabułę najnowszego filmu Patryka Vegi, która w założeniu inspirowana była polską sceną polityczną i jej przedstawicielami. Bliski współpracownik Antoniego Macierewicza oskarżył twórcę za zniesławienie.

Chodziło mu o karykaturalne przedstawienie swojej osoby w tym dziele. Oczywiście w filmie nie pojawiały się żadne nazwiska, ale Misiewicz miał pretensje do reżysera o to, że podczas jednego z wywiadów nie zaprzeczył, że jedna z postaci jest inspirowana jego osobą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przeprosiny Vegi 

Bartłomiej Misiewicz na początku lipca zapowiedział, że wytoczy proces tej sprawie. Domagał się usunięcia fragmentu filmu z udziałem postaci granej przez Antoniego Królikowskiego, jak i bardzo wysokiego zadośćuczynienia. Dodatkowo oczekiwał przeprosin od twórców. 

Jak widać Patryk Vega przemyślał sprawę i na swoim oficjalnym profilu na Facebooku napisał wiadomość komentującą te kontrowersje, która odnosiła się do zarzutów Misiewicza. 

- Oświadczam, że postać grana przez aktora Antoniego Królikowskiego nie jest Bartłomiejem Misiewiczem, a fabuła Filmu jest jedynie wizją artystyczną. Wyrażam ubolewanie, że w toku promocji Filmu nie zanegowałem rozszyfrowania tej postaci jako Bartłomieja Misiewicza. Jestem katolikiem, żałuję że zapędziłem się w agresji i przepraszam za użycie przykrych słów w stosunku do Pana Bartłomieja Misiewicza w wywiadzie telewizyjnym udzielonym Panu Redaktorowi Bogdanowi Rymanowskiemu - brzmiały słowa skruchy reżysera. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Ojciec gwałcił swojego małego syna, a później oddawał swoim kolegom. Na jaw wyszły koszmarne kulisy sprawy, tylko dla osób o mocnych nerwach

Nie wiadomo, czy Bartłomiej Misiewicz w jakikolwiek sposób odniósł się do oświadczenia reżysera i czy przyjmie przeprosiny Vegi. Wiele osób uważa, że te wszystkie kontrowersje, które nieustannie pojawiały się wokół filmu były sztucznie podsycane przez reżysera, w celu zapewnienia sobie większego zainteresowania widzów. Biorąc to pod uwagę, niektórym trudno jest uwierzyć w szczerość Patryka Vegi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Firma Wilke wycofuje skażone wędliny. Zabiły już dwie osoby
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Pierwszy raz wzięła na ręce szczeniaka. Szybko zaczęła łapać się za brzuch ze śmiechu przez reakcję zwierzaka
  4. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów
  5. "Pili przez niemal całe posiedzenie Sejmu". Była posłanka mówi całą prawdę o alkoholu na Wiejskiej

Źródło: Facebook/Patryk Vega

Następny artykuł