Bartłomiej Misiewicz pokazał cudowne dziecko. Został właśnie szczęśliwym ojcem chrzestnym

Bartłomiej Misiewicz pokazał cudowne dziecko. Został właśnie szczęśliwym ojcem chrzestnym Źródło: instagram/ b.misiewicz/

Bartłomiej Misiewicz pochwalił się w sieci czymś nieprawdopodobnym. Polityk zaskoczył wszystkich zdjęciem z maleństwem i wyznaniem, że został ojcem chrzestnym.

Bartłomiej Misiewicz, choć prężnie działa w świecie polityki, coraz śmielej prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami nowinkami ze swojego życia osobistego. Szef gabinetu politycznego zamieszcza tam również posty związane z polityką, ale jedna z jego ostatnich publikacji jest naprawdę daleka od sfery zawodowej. Misiewicz niespodziewanie pochwalił się, że został ojcem chrzestnym i opublikował zdjęcie z maluszkiem. 

Bartłomiej Misiewicz został ojcem chrzestnym. Zdradził płeć, a nawet zamieścił wspólne zdjęcie

Na swoim InstaStory polityk zamieścił naprawdę osobiste zdjęcie. Siedząc wygodnie na kanapie, z uśmiechem na ustach, trzyma małe dziecko, którego - jak się okazuje - jest ojcem chrzestnym. Bez dwóch zdań i tak jest czego gratulować. Misiewicz z dumą zapozował ze swoją małą chrześnicą, bowiem jest to dziewczynka, choć nie zdecydował się na upublicznienie jej pełnego wizerunku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wyraźnie widać jednak, że jest jeszcze bardzo malutka, a jak zdradził polityk, ma na imię Zosia. Co więcej, rzecznik prasowy Ministerstwa Obrony Narodowej nie omieszkał również pochwalić się swoim obserwatorom, że jako ojciec chrzestny rzetelnie wypełnia wszystkie obowiązki i bierze czynny udział w dorastaniu maleństwa. 

- Ojciec chrzestny też ma obowiązki - napisał z dumą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka

2. Po ujawnionych filmikach z bójki zrobiła się wielka afera. Wiadomo, co dalej z "Pięknymi i młodymi"

Nie ulega wątpliwością, że Misiewicz, przystając na prośbę biologicznych rodziców o zostanie ojcem chrzestnym, był świadom ciężaru jaki spocznie na jego barkach. Jak widać, teraz stara się sprostać nowemu wyzwaniu. 

instagram/ b.misiewicz/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Roksana Węgiel złapała za mikrofon obok stojącej Rodowicz. Marylę zdruzgotało
  4. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  5. Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News