Bartek Królik o ojcostwie
instagram.com/bartekkrolik
Oktawian Góral - 27 Maja 2020

Bartek Królik szczerze o ojcostwie. Wypowiada się na temat aborcji

Bartek Królik jest muzykiem, kompozytorem, wokalistą oraz producentem muzycznym. Można o nim powiedzieć, że to cały personel wytwórni w jednej osobie. Królik współpracował z największymi polskimi gwiazdami, między innymi siostrami Przybysz, Natalią Kukulską, czy raperem O.S.T.R. Na początku 2020 roku wydał swój pierwszy solowy album, "Pan od muzyki".

Bartek Królik wziął udział w programie "Kwarantanna Live". Muzyk udzielił w nim bardzo osobistego wywiadu. Kompozytor opowiadał o sobie, jako o ojcu, o tym jak realizuje się w tej roli, a także podzielił się z widzami niesamowicie intymnym doświadczeniem. Jak się okazało rola rodziców była ogromnym testem, przed którym musieli stanąć wspólnie z ukochaną.

TVP koncertWidzowie TVP mocno oburzeni, nie wierzyli własnym oczom. Afera po wczorajszym incydencie na antenieCzytaj dalej

Bartek Królik to twórca medialnych sukcesów takich zespołów jak "Sistars" czy "Łąki Łan", w ostatnim czasie współpracował z Agnieszką Chylińską. To między innymi dzięki jego ciężkiej pracy gwiazda została tak dobrze przyjęta przez publiczność w nowym brzmieniu. Artysta po wielu latach kooperacji postanowił zadbać o własną karierę. Na początku 2020 roku wydał debiutancką, solową płytę "Pan od muzyki".

Artysta jest ojcem dwójki dzieci, sześcioletniej Kaliny i niespełna trzyletniej Jagody. Narodzinom drugiej z córek towarzyszyły niemałe kontrowersje. Dziewczynka urodziła się z zespołem Downa. Muzyk, już po porodzie wyznał w wywiadzie z magazynem "Pani", że razem z ukochaną rozważali przerwanie ciąży. Ten komentarz wywołał spore emocje w społeczeństwie. Bartosz w intymnej rozmowie zdradził swoje przemyślenia i poglądy.

Bartek Królik o aborcji

"Wyobrażałem sobie trudne życie, które czeka moje dziecko, martwiła mnie myśl o odrzuceniu, poczuciu bycia gorszym, funkcjonowaniu gdzieś na marginesie społeczeństwa" tak argumentował swoje przemyślenia Bartek Królik. Artysta zaznaczył, że obecnie cieszy się, że nie podjęli decyzji o przerwaniu ciąży, ponieważ kocha swoje dziecko. "Dzisiaj czuję się bardzo szczęśliwy i jestem mega zaskoczony tym, jaka jest Gucia. Moje uprzedzenia zupełnie zniknęły. Moja niewiedza została odsunięta na dalszy plan, bo miłość i wdzięczność, którą Gucia ma w sobie, całkowicie wyleczyła lęk itd." komentował muzyk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Chłopiec nowotwor4-latek wiedział, że umrze. Przed śmiercią powiedział mamie 3 słowa, które odbierają mowęCzytaj dalej

Bartek Królik zwrócił uwagę na hejt w internecie. Jak powiedział artysta, po publikacji wywiadu w "Pani", dostawał niepochlebne komentarze oraz wiadomości. "Dopóki ktoś mi nie pluje w twarz, to czuję się bezpiecznie i czuję się okej. Gdyby coś z tym było nie okej, musiałbym zawalczyć o siebie i swoją rodzinę" dodał artysta.

Dzisiaj grzeje:
1. Morawiecki powiedział o ostatecznej decyzji ws. szkół. Poznaliśmy datę
2. Krzysztof Jackowski przekazał druzgocącą wiadomość. Nadchodzące lato ma być początkiem końca

W opinii muzyka, obecny poziom dyskusji publicznej nie pozwala na rozwiązanie kwestii tematu dostępności aborcji. Jak akcentował w wywiadzie "Kwarantanna Live" artysta, "debata dotycząca między innymi aborcji to jest spór nierozwiązywalny". Dodał przy tym, że nie żałuje decyzji jaka została podjęta. "My przyjęliśmy naszą córeczkę i jesteśmy teraz mega szczęśliwi" powiedział Królik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Córka Anny Przybylskiej napisała wiadomość do swojej zmarłej mamy. Treść wzrusza do łez
  2. Dramat polskiego mistrza świata. Czuje się coraz gorzej, ma problem z najprostszymi czynnościami
  3. Premier oficjalnie powiedział, kiedy będzie można pożegnać maseczki. Polacy długo czekali
  4. Nowy, niepokojący objaw koronawirusa. Włoscy naukowcy ostrzegają
  5. Wielu będzie porażonych, znamy już powód, dla którego Doda nie ma dzieci. Prawda jest inna, niż wszyscy myśleli
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

Mama przeżyła istny koszmar.Była przekonana, że jej córeczka zmarła w pożarze. Wtedy dokonała odkrycia, które wprawiło ją w całkowite osłupienieCzytaj dalej

Źródło: Plotek/Plejada /Instagram/bartekkrolik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News