Bartek chciałby się oświadczyć swojej dziewczynie, ale jedna rzecz go powstrzymuje. Jest bardzo rozczarowany jej zachowaniem

Bartek chciałby się oświadczyć swojej dziewczynie, ale jedna rzecz go powstrzymuje. Jest bardzo rozczarowany jej zachowaniem Źródło: Unsplash/Daria Nepriakhina

Bartek bardzo chciałby się oświadczyć swojej dziewczynie, ale jest coś, co budzi w nim poważne wątpliwości. Czy to możliwe, żeby dziewczyna aż tak niecnie go traktowała?

Bartek jest już ze swoją dziewczyną trzy lata i poważnie myśli o przyszłości. Słowem - planuje oświadczyny. Chciałby, żeby wszystko było idealne - już początek znajomości mieli bardzo filmowy, bo poznali się przypadkowo w pociągu, gdy on pomógł jej położyć bagaż na półce. 

Bartek myśli, że to ta jedyna, ale jest jeden problem

Bartek jest przekonany, że przyszedł już czas sformalizować związek, ale pomimo głębokiego uczucia do dziewczyny, ma problem z tym, co ona robi w mediach społecznościowych, lub też raczej z tym, czego właściwie nie robi.

- Moja dziewczyna jest influencerką, a social media to dla niej codzienność. Pisze bloga, wstawia zdjęcia, ja również jej w tym pomagam. Uważam, że naprawdę świetnie sobie radzi i ma już sporo followersów - opowiada Bartek o karierze swojej partnerki.

Jak wiadomo, kariera na Instagramie zobowiązuje. Wszystkie elementy życia influencerek muszą być dopasowane do estetyki profilu. I tutaj zaczynają się schody.

- Nie uważam się za przystojnego faceta. Raczej jestem przeciętniakiem, choć staram się dbać o siebie jak mogę - wyznaje zakłopotany mężczyzna.

Jak się okazuje, temat zaręczyn pojawiał się już wcześniej w rozmowach pary, ale Bartek nigdy nie otrzymał jednoznacznego, pozytywnego komunikatu na ten temat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- (...) Kilka razy nawet poruszałem temat [zaręczyn] bardzo delikatnie, ale ona za każdym razem twierdzi, że gadam głupoty i  jest dobrze tak jak jest - żali się. 

Dziewczyna nie przyznaje się do niego publicznie?

I tutaj dochodzi problem mediów społecznościowych. Otóż jest trochę tak, jakby Bartek w nich dla swojej dziewczyny nie istniał. Z pewnością nie jest częścią kolorowego kolażu, jaki stanowi jej profil na Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

- Kiedy oznaczam ją na naszych wspólnych zdjęciach, ona zawsze odznacza się i twierdzi, że to psuje jej estetykę profilu. Uważacie, że to może oznaczać, że się mnie wstydzi? Nie wiem, czy niepotrzebnie się nakręcam, czy może rzeczywiście coś w tym jest... - mówi zawiedziony chłopak. 

Rozważania Bartka poruszają dość istotne problemy współczesnych związków. Media społecznościowe stanowią teraz na tyle istotną sferę życia każdego człowieka, że trudno nie dziwić się, gdy ktoś bliski tak konsekwentnie nas z nich wyklucza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Wyłudzają miliony z 500 plus. Rekordzistka zgarnęła z programu drugą pensję
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. Halinka z "Kiepskich" musiała stawić czoła poważnej chorobie. Jest nieuleczalna
  6. Dwa wypadki autokarów w Polsce. Oba były pełne małych dzieci

źródło: papilot

Następny artykuł