Bartas Szymoniak miał wygrać listę Trójki?
wikipedia
Oktawian Góral - 19 Maja 2020

Bartas Szymoniak miał wygrać listę Trójki? Dramatyczny apel

Bartas Szymoniak zabrał głos w sprawie Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Sprawa przybiera coraz szersze rozmiary, a zainteresowanych jest każdego dnia więcej. Władze publicznej rozgłośni wydały intrygujące oświadczenie. Co się dzieje w Polskim Radio?

Bartas Szymoniak miał według władz radiowej Trójki wygrać listę przebojów zamiast Kazika Staszewskiego. Przypomnijmy, że publiczna rozgłośnia uważa, że Lista Przebojów Trójki została sfałszowana. W wyniku sytuacji panującej w Polskim Radio odchodzi z niego coraz więcej dziennikarzy, a kolejni artyści zapowiadają bojkot radiostacji. Sytuacja każdego dnia staje się coraz bardziej dynamiczna. Piszemy dla Was o niej na bieżąco.

Bartas Staszewski zabrał głos w sprawie oświadczenia, które wydało Polskie Radio. Jak informuje "Wprost", nie został on wybrany przypadkowo przez władze na zwycięzce listy notowań. Jak donoszą reporterzy "Wprost" ojciec Bartasa Szymoniaka jest politykiem partii rządzącej, a także ma bliskie kontakty zarówno z Jarosławem Kaczyńskim, jak i Andrzejem Dudą. Kandydował także do Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości.

Aktor zmarł nagleNie żyje uwielbiany aktor. Rodzina przekazała dramatyczne wieści o nagłej śmierciCzytaj dalej

Przypomnijmy sytuację w Polskim Radiu. Podczas piątkowego (15.05) notowanie Trójkowej Listy Przebojów na pierwszym miejscu znalazła się piosenka Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój". Piosenka ma polityczny charakter. Artysta w ostrych słowach krytykuje zachowanie obecnie rządzącej partii, wskazując m.in. na wizytę jej prezesa na cmentarzu, podczas gdy obiekty te były zamknięte dla pozostałych obywateli. W wyniku decyzji władz Trójki lista została anulowana. Tłumaczone to było ręcznymi manipulacjami przy liście, których mieli dokonywać redaktorzy notowania. Osoby odpowiedzialne zrezygnowały same, publikując dramatyczne oświadczenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psy i koty12 zdjęć pokazujących, jak koty rządzą psami. Ciężko powstrzymać śmiech, nr 4 i 6 bawią do łezCzytaj dalej

Bartas Szymoniak zabiera głos

Bartas Szymoniak zabrał głos w tej sprawie. Artysta wydał na Facebooku oświadczenie. Piosenkarz napisał, że jest całą sprawą ogromnie zaskoczony i jest mu po prostu przykro. Szymoniak zaznaczył, że zależy mu na dotarciu do szerokiego grona odbiorców, a od polityki chce trzymać się z daleka. Złożył także dramatyczny apel w kierunku władz Polskiego Radia.

Dzisiaj grzeje:

1. Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19
2. Z ostatniej chwili: Wiemy, kiedy odbędą się matury i egzaminy. Szef MEN potwierdził datę

Bartas Szymoniak w oświadczeniu zwrócił się także do Polskiego Radia. Poprosił o usunięcie jego piosenki z listy notowań, ponieważ jak napisał: "Nie mam i nie chcę mieć żadnego związku z tą sprawą. Wierzę w siłę miłości i że osoby za to odpowiedzialne poniosą konsekwencje". Co sądzicie o piosence "Wojownik miłości"? Będzie Wam szkoda, że artysta popełnił tak dramatyczny krok?
Najlepsze newsy dnia:

  1. Szumowski przekazał kluczowe informacje. Poważne zmiany już od 15 czerwca
  2. Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała całą prawdę o śmierci męża. Po latach poznaliśmy druzgocące szczegóły
  3. Nieprawdopodobne informacje o wnuku Magdy Gessler. Syn restauratorki zdradził rodzinną tajemnicę
  4. Daniel Olbrychski zabrał syna na spotkanie z Janem Pawłem II. Wkrótce stała się niebywała rzecz
  5. Dramatyczne poszukiwania dwóch młodych mężczyzn na Zalewie Szczecińskim. Służby pracują już drugi dzień
  6. Biedronka właśnie poszła na całość. W Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma nic lepszego

    Mama, w wyniku tragedii, straciła dwie córeczkiMama mogła tylko patrzeć, jak jej 3-letnie córeczki umierają. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła całą miejscowościąCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News