Bardzo znany poseł PiS rozwiódł się

Bardzo znany poseł PiS rozwiódł się Źródło: youtube.com/ q4pl

Rozwód posła PiS. Jeden ze znanych parlamentarzystów partii rządzącej postanowił zakończyć swój związek. Była małżonka polityka oskarżyła go o pobicie, jednak prokuratura nie znalazła dowodów w sprawie.

Rozwód posła Łukasza Zbonikowskiego był tematem, który przez długie tygodnie elektryzował polską opinię publiczną. Wszystko przez zarzuty pobicia i zdrady swojej żony - Moniki. Prokuratura osądziła w końcu o rozwodzie i oczyszczeniu parlamentarzysty z zarzutów.

Rozwód Zbonikowskiego wzbudzał wielkie emocje

Sprawa rozwodowa Zbonikowskiego była prawdziwą rysą na wizerunku Prawa i Sprawiedliwości. Wyborcy partii, która wyznaje konserwatywny światopogląd i prawicowe wartości, zasypywani byli informacjami, wedle których wybrany przez nich poseł miał nadużywać przemocy względem małżonki, a także zdradzać ją. Sama Monika Zbonikowska, czyli żona parlamentarzysty, miała zeznawać przed sądem, że znalazła materiał genetyczny posła na majtkach jego asystentki.

Pomimo przesłanek dotyczących użycia przemocy względem żony, Zbonikowski został uniewinniony przez prokuraturę z powodu braku wystarczającego materiału dowodowego. Dzisiaj, ten sam sąd uznał za prawomocny wyrok rozwód posła z małżonką.

- 6 marca 2019 r. Sąd Okręgowy wydał wyrok, w którym orzekł o rozwiązaniu związku małżeńskiego stron. Wyrok ten jest nieprawomocny – mówi Wirtualnej Polsce sędzia Justyna Kujaczyńska-Gajdamowicz, rzeczniczka toruńskiego sądu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zbonikowski miał mieć "wymagania względem żony"

Według Moniki Zbonikowskiej, jej mąż bardzo podmiotowo traktował kobiety, a nawet był autorem swoistej "instrukcji", przez pryzmat której oceniał ją jako żonę. Potencjalne wymagania Zbonikowskiego względem żony ujrzały światło dzienne, kiedy jego małżonka postanowiła pójść do Gazety Wyborczej, aby opowiedzieć o swoim małżeństwie z parlamentarzystą.

- Żona ma być ładna, żeby seks nie był przymusem. Niewysoka, z płaską głową, żeby można było na niej postawić szklankę z piwem. Do tego posłuszna, inteligentna i w miarę majętna. Powinna być katoliczką – by wiedziała, gdzie jej miejsce. Dobrze, aby była naiwna, bo uwierzy, w co trzeba – miał napisać w przepisie poseł PiS.

Pomimo tego, że wątek "instrukcji" posła partii rządzącej przewijał się w trakcie postępowania sądowego, to śledczym nie udało się ustalić, czy słowa jego małżonki są wiarygodne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę? Piękna modelka jest od niego o 30 lat młodsza?!
  2. Legenda TVP zwala z nóg! Krystyna Loska ma 82 lata i wygląda zjawiskowo!
  3. Ratownikowi nagle puściły nerwy. "Jak matka ci du*ę podcierała, to było dobrze?!"
  4. Katolicy błagają ojca Rydzyka o pilną pomoc. Twierdzą, że Polska zostanie poddana kultowi szatana
  5. 3-letnia Amelka nie została porwana? Policja podała zaskakujące informacje

źródło: WP.PL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News