Fani „M jak Miłość” będą zaskoczeni. Tak gorącej sceny seksu w serialu jeszcze nie było. We wtorkowym odcinku widzowie otrzymają dużą dawkę pikanterii.

1359 odcinek uwielbianej przez Polaków telenoweli obfitował będzie w gorące momenty.

We wszystko wmiesza się Kinga Zduńska

Wszystko związane jest z wątkiem miłości Pawła granego przez Rafała Mroczka i Julii. Okazuje się, że parze kibicuje Kinga Zduńska, w którą wciela się Katarzyna Cichopek. To ona ma zmotywować Zduńskiego do amorów względem Julki.

Zdaniem Zduńskiej Paweł powinien uderzyć w konkury do dziewczyny bowiem robi ona wrażenie wartościowej. Według Kingi kobiecie bardzo zależy na chłopaku.

– Wiem, że zostałeś bardzo zraniony, ale… nie możesz zamykać się na to, co ci życie przynosi, rozumiesz? Dlaczego nie dałeś szansy sobie i Julce? Dlaczego nawet nie spróbowałeś?… To taka dobra, wartościowa dziewczyna i jej naprawdę na tobie zależy! – powiedziała Kinga.

Pikantne sceny

W związku z powyższym Paweł postanowił zabawić się w casanovę. Chłopak elegancko się ubrał, kupił w kwiaciarni gustowne kwiaty i zapukał do zmysłowej dziewczyny.

Okazało się, że kobiecie rzeczywiście zależy na Pawle. Julia z chęcią otworzyła chłopakowi drzwi, a później serce. Wtedy właśnie zrobiło się niezwykle gorąco i upojnie. Kochanków pochłonęła namiętna rozkosz.

Jednak Paweł wszystko zepsuje. Przez sen bowiem wypowie imię żony. Dziewczyna obrazi się. Wiele wskazuje na to, że gorąca noc, a następnie niefortunnie wypowiedziane słowo przez Zduńskiego definitywnie zakończy tę płomienistą znajomość.

Proponowane linki:

1. Główny bohater M jak Miłość na dnie. Potworna Tragedia

2. To miała być rutynowa wizyta. Najsłynniejsza aktorka „M jak Miłość” operowana

Kuchenne rewolucje: 8 momentów, w których Gessler wyszła z siebie

"M jak miłość": Jak zmieniły się gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]

Źródło: rmf.fm

Zobacz również