Bardzo dotkliwa kara dla Kuby Wątłego za słowa o dziennikarzach TVP

Bardzo dotkliwa kara dla Kuby Wątłego za słowa o dziennikarzach TVP Źródło:

Kontrowersyjny dziennikarz Superstacji został ukarany za ostre słowa o dziennikarzach TVP, w których przyrównał ich do "brudnych, śmierdzących gnid z rynsztoka, jedzących odchody". Zarząd stacji był bezlitosny wobec, jak to nazywa Kuba Wątły, jego prowokacji. 

Kuba Wątły nazwał "brudnymi, śmierdzącymi gnidami z rynsztoka, jedzącymi odchody" dziennikarzy TVP, którzy według niego są funkcjonariuszami obecnej władzy i nie mają nic wspólnego z misją tego zawodu.

Po programie "Krzywe Zwierciadło" wybuchła prawdziwa burza. Słowa zostały potępione przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, Zarząd Stowarzyszenia Dziennikarzy RP oraz władze TVP. Domagali się wyciągnięcia surowych konsekwencji wobec kontrowersyjnego dziennikarza, który prowadzi również społeczną działalność ostro atakując wszystkie środowiska polityczne oraz media.

Zarząd Superstacji był jednak bezlitosny wobec twórcy programu i uznał, że zostały przekroczone granice. Bezterminowo zawieszono dziennikarza i wstrzymano produkcję jego programów.

- Wszystkie programy prowadzone przez Kubę Wątłego są tymczasowo zawieszone i nie produkujemy nowych odcinków. Nie ma konkretnej daty ich odwieszenia. Taka jest decyzja zarządu - powiedziała Ramona Lenartowicz, sekretarz programowa Superstacji dla Wirtualnych Mediów.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News