Kultowy bard PRAWICY poniżył Andrzeja Dudę!

Kultowy bard PRAWICY poniżył Andrzeja Dudę! Źródło: Fot. Andrzej Hrechorowicz/KPRP

Andrzej Duda jest wściekły! Poniżenie, które spotkało go ze strony kultowego barda prawicy, nie zostanie prędko zapomniane. Jak do tego doszło?

Prezydent jakiś czas temu zdecydował się przyznać Pawłowi Piekarczykowi Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski. Chociaż mogłoby się wydawać, że tego typu odznaczenie będzie dla muzyka ogromnym wyróżnieniem, stało się całkowicie inaczej. ZOBACZ TAKŻE: Sensacja! Macierewicz wyleciał ale będzie NAJWAŻNIEJSZY w Polsce

Zaskakujący wybór

- Prezydent stanął po stronie ludzi WSI/WSW, a nie polityka, który z wielką odwagą od wielu lat z tym środowiskiem walczył. (...) Teraz w wyniku uporu prezydenta Dudy Antoni Macierewicz stracił stanowisko, a tacy ludzie jak Dukaczewski czy klan byłych politruków w BBN mogą otwierać szampana - stwierdził Piekarczyk, aby poinformować o swej nieoczekiwanej decyzji. - Teraz już wiem, że order dostałem z rąk, które są niegodne. A zatem go zwracam. I będę namawiać do tego samego wszystkich odznaczonych przez prezydenta Dudę - niespodziewanie ogłosił. ZOBACZ TAKŻE: Wyciekło! Macierewicz odszedł, bo ucieka przed wrogami. „Chcą mnie zabić”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News