Barciś ujawnia prawdę. "Wszystkich was okłamałem"

Barciś ujawnia prawdę. "Wszystkich was okłamałem" Źródło: Fot. YouTube.com

Kultowy aktor Artur Barciś okłamał wszystkich. Teraz artystę najwidoczniej ruszyło sumienie, bowiem postanowił przyznać się do braku szczerości i wyznać całą prawdę.

Artur Barciś znany jest przede wszystkich z komediowych ról. Na długo przylgnęła do aktora łatka Tadzika z "Miodowych lat". Wcielił się również w rolę Jerzego Kolędy w uwielbianej przez Polaków telenoweli "M jak Miłość". Sławę przyniosła mu również rola Czerepacha w hicie TVP 1 "Ranczo Wilkowyje".

Bujna kariera aktora

Lista produkcji telewizyjnych, w których wystąpił gwiazdor jest bardzo długa. Oprócz tego zagrał w wielu spektaklach telewizyjnych, był również reżyserem. W związku z popularnością, jaką szczyci się aktor kolorowe pisma chętnie proszą go o wywiady. To na łamach jednego z nich gwiazdor okłamał wszystkich. Teraz skruszony przyznaje się do kłamstwa.

Artur Barciś okłamał

Artysta stwierdził bowiem, iż ma włoskie korzenie, bowiem jego rodzina pochodzi z Włoch. Teraz przyznaje się do kłamstwa. - Z tymi korzeniami jest tak, że wysunąłem hipotezę, że moja rodzina pochodzi z Włoch, na potrzeby jednego z pism kolorowych. Chciałem wyjaśnić podobieństwo między moim nazwiskiem i nazwą włoskiego miasteczka Barcis. Ale, oczywiście, to wszystko nieprawda - przyznał się aktor. Sprawa wzburzyła internautów. - Przecież to widać, równie dobrze mógłby nałgać, że jego korzenie sięgają Konga - napisał internauta. - No to stracił szanse u Cieleckiej - zakpił kolejny. Źródło: pomponik.pl Proponowane linki: 1. Nie żyje aktor hitowego serialu. Ciało znaleziono w rzece 2. Zapłakana dziewczyna ujawnia: Aktor Pierwszej Miłości zdradził ją ze słynną aktorką
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News