Więcej zarabia Wieniawa, czy Kurdej-Szatan? Szokujące zaskoczenie, miażdżąca różnica

Więcej zarabia Wieniawa, czy Kurdej-Szatan? Szokujące zaskoczenie, miażdżąca różnica Źródło: Screenshot z youtube.com/Syrenkitv

Barbara Kurdej-Szatan i Julia Wieniawa to dwie najbardziej rozchwytywane w Polsce aktorki, które dzięki swojemu talentowi, urodzie, a także niewielkiej dozie szczęścia stały się sławne. To z pewnością przekłada się na ich zarobki. Dotarliśmy do informacji, które są naprawdę szokujące.

Barbara Kurdej-Szatan razem z Julią Wieniawą stają na czele polskiego show-biznesu. Aktorki są twarzami wielkich kampanii reklamowych. Trudno znaleźć osobę, która nie kojarzyłaby wspomnianych gwiazd. To w oczywisty sposób wpływa na ich olbrzymie wynagrodzenie. Obie zarabiają świetnie, a o takich stawkach pomarzyć mogą ich koledzy, a także koleżanki z branży. Która zarabia więcej?

Barbara Kurdej-Szatan i Julia Wieniawa zarabiają krocie. Tylko jedna z nich po roku pracy mogłaby nazwać się milionerką

Julia Wieniawa popularność zawdzięcza najbardziej serialowi "Rodzinka.pl". To właśnie tam zdobyła swoich pierwszych fanów, którzy zaczęli wyszukiwać w Internecie jej nazwisko - zainteresowani młodą, piękną i bardzo zdolną aktorką. Lajki w mediach społecznościowych rosły i rosły, a obecnie na Instagramie jest ich grubo ponad milion.

Aktorka dzięki swojej popularności może liczyć na liczne oferty od agencji reklamowych, a także od znanych reżyserów. Ostatnio była na przykład ambasadorką marki Magnum (podczas Magnum Fashion Show), a wcześniej uczestniczyła w nagraniach do nowego filmu Patryka Vegi pod tytułem "Small World".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak nie tylko ona jest w polskim show biznesie tak rozchwytywana. Barbara Kurdej-Szatan, która obecnie prowadzi niemal każdy liczący się program w TVP również otrzymuje mnóstwo ofert od firm, które zainteresowane są jej wizerunkiem. Kurdej-Szatan ostatnio otrzymała między innymi kolejną propozycję bycia gospodarzem programu "Dance, Dance, Dance", a wcześniej promowała Playa (co było milowym krokiem w jej karierze), a także markę odzieżową Sugarfree.

Obie pracują dużo. Co ciekawe jednak tylko jedna z nich mogłaby stać się milionerką, gdyby zaczynała od zera i w ciągu roku miałaby pojawić się w rankingu Forbesa.

Jak podaje portal Lelum.pl zwyciężczynią w tej konkurencji jest Julia Wieniawa, która przez 12 miesięcy jest w stanie wzbogacić się o dodatkowy okrągły milion złotych. Natomiast Barbara Kurdej-Szatan liczyć może "jedynie" na połowę tej kwoty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. Restauratorka nabrała chwilówek na 450 tys. Widzom "Kuchennych Rewolucji" opadły szczęki
  4. Porażające słowa Anny Muchy. Chce mieć płynne gó*no, by móc oblewać nim "patałachów"
  5. Julia Wieniawa kazała mu to zrobić? Baron ściął dredy, oniemieliśmy
  6. Rozenek w brylantach za ćwierć miliona oślepiła widzów TVN. Oczy wam wyjdą z orbit na widok jej błyskotek

Źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News