O tym nie wiedział prawie nikt! Kurdej-Szatan jako licealistka zorganizowała strajk uczniów, powód szokuje

O tym nie wiedział prawie nikt! Kurdej-Szatan jako licealistka zorganizowała strajk uczniów, powód szokuje Źródło: screenshot/Radio Zet

Barbara Kurdej-Szatan szkolne lata mu już dawną za sobą, jednak ostatni etap nauki jeszcze długo nie pozwoli o sobie zapomnieć. W liceum, do którego uczęszczała, postanowiła zorganizować protest uczniów. Powód tej decyzji jest znany tylko nielicznym osobom. Fani będą zaskoczeni.

Barbara Kurdej-Szatan jest zapracowaną, ale szczęśliwą mamą. Gwiazda zdecydowanie stroni od wszelkich skandali, a afera wokół nagrania, na którym jest ewidentnie pijana, kosztowała ją sporo nerwów. Spokojna zazwyczaj aktorka nie zawsze była jednak grzeczna. W przeszłości miała w sobie coś z buntowniczki, o czym świadczył zorganizowany przez nią strajk.

Barbara Kurdej-Szatan miała problem w szkole. Skandal miał na nią duży wpływ

Podczas rozmowy aktorki z dziennikarzami Radia Zet nie obyło się pytań o maturę. Początek maja zawsze jest czasem, w którym wszyscy są szczególnie zainteresowani tym tematem. Nie tylko uczniowie opowiadają o swoich doświadczeniach, ale ten stresujący czas wspominają także gwiazdy. Jak się okazało, Barbara Kurdej-Szatan wspomina go wyjątkowo źle.

Gwiazda "M jak miłość" wspomina, że czas egzaminów był dla niej bardzo ważny. Chciała w końcu zdawać do szkoły teatralnej i od wyników matury bardzo wiele zależało. Artystka przystąpiła do niej pełna obaw, jednak uznała, że poszło jej całkiem dobrze. 

Radość nie trwała jednak długo. Szybko okazało się, że w opolskim liceum, do którego uczęszczała, doszło do przecieków. Arkusze z języka polskiego i matematyki dla wszystkich uczniów zostały unieważnione. Skandal mógł mieć fatalne skutki dla aspirującej studentki szkoły filmowej. Reakcja przyszłej aktorki była zaskakująca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka zorganizowała protest wśród uczniów. Miała ważny powód

Informacja o unieważnieniu matury dołożyła prowadzącej "The Voice Kids" mnóstwa zmartwień. Postanowiła działać - zorganizowała protest. Nie chciała, aby egzamin został unieważniony, bowiem nikt z jej kolegów ani koleżanek nie wiedział o żadnych przeciekach. Według niej to była zwykła plotek. Starania artystki ostatecznie poszły jednak na marne.

Barbara Kurdej-Szatan i inni uczniowie musieli podejść do egzaminów jeszcze raz. Dodatkowy stres z pewnością był przykrym doświadczeniem dla gwiazdy, jednak poradziła sobie śpiewająco. Zaliczyła język polski i matematykę na oceny bardzo dobre, a zaraz potem dostała się na upragnioną uczelnię.

Wysiłek opłacił się i urocza blondynka jest dzisiaj jeną z najpopularniejszych polskich aktorek. Wszystko zaczęło się, gdy 4 lata po ukończeniu studiów dostała angaż w reklamach Play, gdzie oczarowała widzów nie tylko urodą, ale także niezwykłą charyzmą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Do Polski nadciąga niż Yukon. TVN przekazuje niepokojące prognozy synoptyków
  4. Najgorsza wiadomość obiega media. Wielki Polak nie żyje
  5. Tragiczna wiadomość, nie żyje znany polski dziennikarz. Przegrał walkę z chorobą
  6. Nagle, na oczach widowni oświadczył się Kasi Glince! Totalnie zaskoczona gwiazda, będzie głośny ślub?

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News