Zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan sprzed lat w sieci. Internauci zachwyceni

Zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan sprzed lat w sieci. Internauci zachwyceni

Barbara Kurdej-Szatan szturmem podbiła polski show-biznes. Zarówno jako aktor, jak i prezenterka pokazała, na co ją stać. Teraz internauci wprost oszaleli na punkcie jej zdjęcia sprzed lat.

Barbara Kurdej-Szatan zyskała niesamowitą popularność dzięki swojemu udziałowi w hitowym serialu stacji TVP, czyli "M jak miłość". Oczywiście rola w tej produkcji to nie jedyna, jaką zagrała aktorka, ale bez wątpienia bardzo pomogła jej w karierze. Liczba fanów aktorki rośnie z każdym dniem, a teraz Barbara Kurdej-Szatan bardzo zyskała na popularności. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia, które zachwyciło internautów.

Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła internautów

W ostatnich dniach bardzo popularnym stało się tak zwane "10 years challenge", którego zamysł jest bardzo proste. Musimy jedynie stworzyć kolarz ze zdjęć, które prezentują to, jak wyglądaliśmy 10 lat temu, a jak teraz. Gwiazdy i celebryci na całym świecie zaczęli publikować takie zdjęcia pokazując jak bardzo się zmienili lub udowadniając, że niektórzy zdołali pokonać czas. Dla wielu z nas chwalenie się starymi fotografiami wiąże się z poczuciem zażenowania, ale gwiazdy takiego problemu nie mają.
Barbara Kurdej-Szatan również wzięła udział w tej zabawie, ale zrobiła to trochę inaczej niż inni. Aktorka zwyczajnie opublikowała swoje stare zdjęcie, które zostało zrobione, kiedy miała zaledwie 14 lat. - Basia i Marta. Lat 14. „Na szkole” ZWM Opole, prawie nic się nie zmieniło. Love U Martisha - pisze aktorka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Zdjęcie momentalnie zyskało tysiące polubień oraz setki komentarzy, w których internauci podkreślają, jak pięknie wyglądała aktorka. Dla wielu z nich celebrytka wciąż wygląda jak nastolatka i nie zmieniła się praktycznie w ogóle. - Basiu uśmiech cały czas ten sam. Nie ma piękniejszego! - pisze jedna z internautek. - Piękna i wiecznie młoda, nic się nie zmieniasz Basiu - czytamy. - Pani Basiu była Pani i jest Pani piękna dziewczyna - dodaje kolejna internautka. Bez wątpienia aktorka zachwyca urodą zarówno na swojej dawnej fotografii, jak i teraz. Dla wielu mężczyzn jest ona wprost prawdziwą ikoną kobiecego piękna, co tylko udowadnia, jak piękną jest kobietą.   fot. instagram.com Źródło: rmf.fm
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Monika Janowska wbiła szpilę w Kaczyńskiego. „Tak jakoś mi się skojarzyło”
  2. Nie uwierzycie, jak dziś wygląda Conchita Wurst. Jest nie do poznania
  3. Nowe zdjęcie Oliwi Bieniuk podzieliło internautów. Gorąca dyskusja trwa w najlepsze
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? To jak nazywa się jej syn, to dla wielu TOTALNE zaskoczenie
  5. Barbara Kurdej-Szatan poważne chora. Wyniki badań są bardzo złe
Następny artykuł