Barbara Kurdej-Szatan zbiera śmieci z rodziną. Do sieci trafiło zdjęcie

Barbara Kurdej-Szatan zbiera śmieci z rodziną. Do sieci trafiło zdjęcie Źródło: youtube.com/stylizacjeTV

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła swoich fanów udziałem w nietypowym przedsięwzięciu. Gwiazda postanowiła pozbierać śmieci. Przy okazji powiedziała internautom wiele gorzkich uwag.

Barbara Kurdej-Szatan dla wielu osób jest prawdziwym autorytetem. Ładna i utalentowana aktorka postanowiła wykorzystać swoją sławę do promocji ekologicznych zachowań. Zwróciła uwagę na bardzo ważny problem, pokazując, jak zbiera śmieci. Chciała nakłonić fanów do refleksji.

Barbara Kurdej-Szatan zbierała śmieci innych ludzi. Była przerażona

Wielkanoc w domu gwiazdy M jak miłość nie upłynęła jedynie na leniwym świętowaniu i zajadaniu smakołyków. Barbara Kurdej-Szatan zaplanowała dla swoich bliskich nietypową aktywność - postanowiła ich zabrać na spacer. Podczas przechadzki cała grupa zbierała śmieci z okolicy.

Okazało się, że na bardzo krótkim odcinku trasy rodzina znalazła mnóstwo porzuconych odpadów. Celebrytka była poruszona znaleziskami.

- Drodzy Państwo! Na odcinku zaledwie 300 metrów, zebraliśmy 5 dużych worów i 2 reklamówki śmieci... tragedia! - oznajmiła gwiazda.

Taki wynik z pewnością robi duże wrażenie i nakłania do rozmyślań na temat kondycji naszej planety. Znana z seriali aktorka postanowiła zwrócić uwagę internautów na ten olbrzymi problem.

DALSZA CZĘŚĆ TESKTU POD GALERIĄ

- Niektóre butelki były całe obrośnięte mchem. I TO nasza ziemia pochłania... Zachęcamy: rodzice - bierzcie dzieci i zbierajcie śmieci! Przy okazji dzieci mają frajdę z szukania i odnajdywania, wszyscy czują się potrzebni i spełnieni! Ziemia lżejsza i zdrowsza! - napisała.

Fani popierają aktywność swojej idolki. Deklarują, że zrobią to samo

Barbara Kurdej-Szatan zbierając śmieci chciała uczcić Światowy Dzień Ziemi. To ważny czas dla wszystkich, którzy chcą walczyć o polepszenie wiedzy na temat ekologii i dbania o środowisko. Fani aktorki popierają ją całym sercem oraz obiecują dołączyć się do akcji.

- Tyle śmieci... Coś strasznego. Ludzie wyrzucają wszystko byle gdzie - zmartwiła się internautka.

- Brawo, Basiu! Mało kto pamięta, że obchodzimy taki ważny dzień - chwali druga.

- Ja i dzieciaki też się wybieramy. Obawiam się, że zbierzemy jeszcze więcej - stwierdziła kolejna.

- Zero wyobraźni. Tylko tacy ludzie śmiecą, gdzie popadnie. Tak się tylko wydaje, że jeden papierek nie robi różnicy, ale kilka takich papierków rzuconych przez różne osoby to już zupełnie co innego - napisała następna.

- Każdy z nas codziennie powinien robić takie akcje... Dziękuję, pani Basiu, że troszczy się pani o środowisko - skomentowała kolejna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan w pociągającym stroju. Zmiotła całą konkurencję
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  3. Porażająca wizja Jackowskiego zakłóciła wielkanocny spokój. Wstrząsające słowa o najbliższej przyszłości Polski
  4. Syn Małgorzaty Rozenek w centrum wielkanocnego skandalu. 9-latek powinien poczekać z tym do pełnoletności?
  5. Piekło na wielkanocnej libacji. 38-latek nie żyje, goście trzeźwieją
  6. Najtragiczniejsza Wielkanoc w Polsce od lat. Nie żyje 20 osób, wielu rannych

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News