Widzowie są wściekli po premierze "Dance, Dance, dance". Kurdej-Szatan zmieszana z błotem

Widzowie są wściekli po premierze "Dance, Dance, dance". Kurdej-Szatan zmieszana z błotem Źródło: Screenshot z youtube.com/Duży w Maluchu

Barbara Kurdej-Szatan prowadzi kolejny program w Telewizji Polskiej. Zdecydowanie nie podoba się to widzom stacji, którzy woleliby zobaczyć w roli prowadzącej kogoś innego. Czy "Dance, dance, dance" utrzyma swoją popularność jeśli za sterami pozostanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP?

Barbara Kurdej-Szatan otrzymała propozycję prowadzenia kolejnego programu w TVP. "Dance, dance, dance" to taneczne show, którego popularność w Holandii, Niemczech, we Włoszech i Wielkiej Brytanii była olbrzymia. Producenci Telewizji Polskiej postanowili więc przenieść pomysł na polskie podwórko.

Czy zatrudnienie Kurdej-Szatan, a także Tomasza Kammela jako gospodarzy programu to dobry pomysł? Widzom wybór tych postaci zdecydowanie nie spodobał się. Wyraz swojej dezaprobaty dali szczególnie w social mediach. 

Barbara Kurdej-Szatan prowadzącą nowego show. Fani nie chcą jej już oglądać

Program od pierwszej zapowiedzi nowego odcinka przykuwał uwagę zarówno mediów jak i widzów, którzy nie mogli doczekać się jego emisji. Gdy ta nastąpiła, okazała się strzałem w dziesiątkę. Nowa produkcja bardzo spodobała się wszystkim oglądającym, którzy zachwalali taneczne show.

Nic dziwnego, sześć par, które przez wiele miesięcy przygotowywały wymagające choreografie ze znanych teledysków, zaprezentowały prawdziwie niesamowite widowisko. Całość świetnie uzupełniały trafne komentarze jury w składzie Ewa Chodakowska, Robert Kupisz i Ida Nowakowska. 

Brzmi fantastycznie. Istnieje jednak mały szczegół, który bardzo przeszkadza fanom produkcji. Chodzi o Barbarę Kurdej-Szatan i Tomasza Kammela - prowadzących "Dance, dance, dance". Wybór gospodarzy, którego dokonali producenci programu, wcale nie dziwi. W końcu to jedni z bardziej doświadczonych, a także jedni z najbardziej charyzmatycznych prowadzących, jacy kiedykolwiek pracowali w Telewizji Polskiej. Dotychczas sprawdzali się świetnie w swoich rolach.

Według internautów przesadą jest jednak to, że prowadzą oni prawie każdy popularny program w TVP. To zaczyna być po prostu nudne. Ciągle widzą te same twarze. Faktycznie, ilość programów, w których zobaczymy wymienioną dwójkę jest naprawdę imponująca. Zarówno Tomasz Kammel jak i Barbara Kurdej-Szatan prowadzili "Kocham Cię, Polsko", The Voice of Poland", a także "The Voice Kids". Teraz prowadzą dodatkowo "Dance, dance, dance".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Czy istnieją inni prowadzący?"

Fani są już zmęczeni Barbarą Kurdej-Szatan. Chcieliby, aby ktoś inny zajął jej miejsce. Zastanawiają się, czy rzeczywiście Telewizja Polska nie ma obecnie nikogo, kto mógłby zastąpić gwiazdę.

 - Dlaczego Barbara jest wszędzie? Czy nie ma już innych prowadzących? Litości - napisała internautka.

 - Dokładnie! Dużo, za dużo! Gdzie nie spojrzeć, tam ta sama prowadząca... taka szkoda - czytamy dalej.

 - Basia jest w każdym programie, każdym serialu i gazecie. Jestem już trochę zmęczona oglądaniem pani Kurdej-Szatan - dodaje kolejna zniesmaczona osoba.

 - Cały program psują jednak prowadzący. Za dużo Kurdej-Szatan! Przesada! Chcemy nowych twarzy - brzmi opinia użytkowniczki.

Wygląda na to, że Telewizja Polska powinna przemyśleć swoją politykę i być może dać widzom odpocząć od tak dobrze znanych twarzy.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Anna Seniuk z synem. To PRZYSTOJNY i bardzo znany aktor [ZDJĘCIA]
  2. Barbara Kurdej-Szatan w STANIKU! Pokazała się w BARDZO odważnym wydaniu
  3. Mało kto o tym wiedział. Tak pracowała Justyna Żyła zanim została celebrytką
  4. Julia Wieniawa bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcia nieumalowanej celebrytki hitem sieci
  5. Rodzinna tragedia króla disco polo. Płakał jak dziecko, gdy zadzwonili z koszmarnymi informacjami

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News