To ona zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli. Fani wściekli

To ona zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli. Fani wściekli Źródło: Screenshot z youtube.com/JastrzabPost

Barbara Kurdej-Szatan ma wielu fanów, którzy uwielbiają śledzić jej aktorską twórczość. Jej role w popularnych serialach, filmach i deskach teatralnych śledzą miliony. Okazuje się, że teraz w jednej z nich zostanie zastąpiona. Fani nie kryją niezadowolenia.

Barbara Kurdej-Szatan, choć od tej strony mniej znana, pracuje w Teatrze Krakowskim Variété (od 2015 roku). Tam regularnie wciela się w kolejne role. Oprócz tego regularnie pojawia się w popularnych serialach i filmach pełnometrażowych, których premiera zawsze wiąże się z ogromnymi emocjami. W ostatnim czasie szczególnie głośno jest o premierze spektaklu "Pikantni". Dotychczas Kurdej-Szatan grała tam jako Doris (jedną z głównych bohaterek). Wygląda na to, że zostanie jednak zastąpiona przez kogoś innego. Reakcje fanów wyrażają zdecydowane niezadowolenie.

Barbara Kurdej-Szatan zastąpiona w spektaklu przez Monikę Dryl

Na swoim Instagramie aktorka przedstawiła osobę, która zastąpi ją w najbliższym czasie na deskach teatru w spektaklu "Pikantni". Okazuje się, że będzie to Monika Dryl. - Drodzy Państwo! Dziś Monika Dryl ma swoją premierę w roli Doris w spektaklu „Pikantni" - informuje swoich obserwatorów na Instagramie. Następnie dodaje prosząc o wsparcie dla swojej koleżanki.  - Trzymajcie za nią mocno kciuki. Od teraz będziemy się czasem wymieniać. Monika Dryl - "kop w tyłek"! Będzie pięknie - kontynuuje podekscytowana. Okazuje się, że ich spotkanie to nie przypadek. Wydarzyło się w specjalnych okolicznościach. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ:  - A spotkaliśmy się dziś wszyscy na planie serialu, kiedy to ekipa "Pikantnych" przyjechała po "Muszkę". Udanych spektakli kochani moi - na koniec dodaje.

Fani zawiedzeni. Chcą Kurdej-Szatan!

Okazało się, że ta informacja nie spodobała się fanom, którzy spodziewali się zobaczyć w roli "Doris" swoją idolkę. Wydali pieniądze na bilet głównie z powodu Barbary Kurdej-Szatan, której jednak nie zobaczą na deskach. - Świetnie, że jest zastępstwo, bo wiadomo jak w życiu bywa, jednak szkoda, że ludzie kupujący bilety na spektakl nie wiedzieli o tym, a większość kupiła bilet, aby zobaczyć w głównej roli Panią - fanka zmartwiona sytuacją zwraca uwagę. - Ja również popieram zdanie, że to nie fair w stosunku do osób, które kupiły bilety zanim taka informacja się pojawiła. Sama osobiście jestem w takiej sytuacji i czuję się trochę oszukana. Można uznać niezgodność z umową, bo kupując była inna obsada - stwierdza sfrustrowana kobieta. - Szkoda, że dowiedziałam się o tym dopiero teraz. Gdybym wiedziała wcześniej prawdopodobnie nie kupiłabym biletu - czytamy. Nie wiadomo jednak, czy producenci spektaklu zmienią zdanie o samej obsadzie "Pikantnych". Barbara Kurdej-Szatan Instagram/Barbara Kurdej-Szatan ZOBACZ TAKŻE:
  1. Katarzyna Dowbor zmiażdżona przez legendarną dziennikarkę TVP. Zasugerowała, że jej kariera jest ustawione
  2. Fryzury dla dojrzałych kobiet inspirowane Kasią Zielińską. Nikt ich nie układa tak, jak ona
  3. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  4. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka
  5. Współpracownicy Szelągowskiej "padali jak muchy". Widzowie poznali kulisy
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Instagram Następny artykuł