Kurdej-Szatan z siostrą szaleją w samym bikini. Tego widoku nie da się zapomnieć (FOTO)

Kurdej-Szatan z siostrą szaleją w samym bikini. Tego widoku nie da się zapomnieć (FOTO) Źródło: Screenshot z youtube.com/Wideoportal

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z popularniejszych twarzy polskiego showbiznesu. Nic więc dziwnego, że każde zdjęcie, które ta publikuje na swoich social mediach niemal z automatu staje się hitem sieci. Szczególnie, gdy jest tak pikantne, jak to, bowiem Kurde-Szatan tym razem postanowiła razem z siostrą pokazać się w samym bikini. To był dopiero widok!

Barbara Kurdej-Szatan wie jak zadbać o swoją figurę. Aktorka dysponuje wspaniałą, nienaganną sylwetką, która komentowana jest szeroko przez wszystkie media. Portale plotkarskie znowu mogą podziwiać jej ciało, bowiem Barbara Kurdej-Szatan postanowiła opublikować w sieci kilka fotek jedynie w samym bikini. Aktorce towarzyszyła jej siostra, co również wywołało sporo szumu, bowiem Kurdej-Szatan pokazuje się z nią stosunkowo rzadko. Obie siostry mogą pochwalić się idealnymi ciałami!

Barbara Kurdej-Szatan z siostrą w samym bikini

W końcu, po długich oczekiwaniach, nadszedł czas na zasłużony, świąteczny odpoczynek. Informacja ta cieszy nie tylko zwykłych ludzi, ale także gwiazdy. W końcu wiele z nich jest naprawdę zapracowana, a co za tym idzie brakuje im czasu, aby spotkać się z bliskimi.

Wielkanoc to czas budowania rodzinnych więzi. Jest to więc świetna pora, aby spotkać się z rodzeństwem, co też postanowiła uczynić Kurdej-Szatan, która święta najprawdopodobniej spędzi w towarzystwie swojej siostry - Katarzyny. Właśnie na swoje Instastories wrzuciła krótką relację ze wspólnego odpoczynku. Razem z siostrą spędza go na świeżym powietrzu. Uśmiechnięte dziewczyny opalają się w seksownych bikini, co oczywiście wywołało w komentarzach poruszenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Wow, piękne dziewczyny! Fantastycznie wyglądacie - czytamy komentarze użytkownika.

 - Masz piękną siostrę. Pokazuj ją częściej - sugeruje jeden z fanów Kurdej-Szatan.

 - Nie za wcześnie na opalanie? Wyglądacie wspaniale. Mrrr - brzmi kolejny z komentarzy.

Jak dowiadujemy się z portalu Lelum, siostry bardzo się lubią. Mają wspólną pasję, bowiem obie kochają aktorstwo. Poza tym świetnie się ze sobą dogadują. Kurdej-Szatan zawsze może liczyć na swoją siostrę, która wspiera ją w trudnych chwilach. Mieć taką siostrę to prawdziwy skarb!

Fot. Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ile żon miał Janusz Gajos? Nie uwierzycie, że aż TYLE! Wybitny aktor miał pecha do kobiet
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Duma polskiego aktorstwa dostaje głodową emeryturę. ZUS śmieje mu się w twarz
  5. Kolejny pożar. Znowu w Polsce, dym widać z 30 kilometrów

Źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News