Barbara Kurdej-Szatan wpadła w furię! "POCAŁUJCIE MNIE W D*PĘ"

Barbara Kurdej-Szatan wpadła w furię! "POCAŁUJCIE MNIE W D*PĘ" Źródło:

Barbara Kurdej-Szatan wpadła w furię po tym, jak nie udało się jej wejść na koncert Eda Sheerana. Zdenerwowana artystka umieściła filmik, na którym wyjaśniła, że została oszukana.

Sprzedaż biletów na koncert Eda Sheerana rozpoczęła się w lipcu tamtego roku. Bilety szybko rozeszły się jak świeże bułeczki. Jedyną możliwością zdobycia ich w dniu koncertu było odkupienie biletu od innej osoby. Mimo ostrzeżeń, aby nie kupować biletów na portalach, które nie zajmują się ich dystrybucją, wiele osób zostało oszukanych. Jedną z nich była Barbara Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan wpadła w furię

Barbara Kurdej-Szatan dokładnie opowiedziała o całym zajściu. Rano dowiedziała się, że kończy wcześniej pracę, dlatego postanowiła poszukać biletów na koncert Eda Sheerana. Zakupiła dwa bilety na niesprawdzonym portalu viagogo. Okazało się jednak, że bilety wysłano na kompletnie inny adres. - Drodzy Państwo, skończywszy dzisiaj wcześniej pracę i dowiedziawszy się o tym, że skończę ją wcześniej już rano. Weszłam na Internet, żeby poszukać biletów na Eda Sheerana, wiedziałam, że już dawno nie ma, ale liczyłam, że może coś się jeszcze znajdzie. Portal viagogo pokazał, że są ostatnie bilety, więc zakupiłam takie dwa. Weszłam na swojego maila, na mailu wszystko było, cacy pięknie, Ed Sheeran, Stadion Narodowy, tralalala. Bilet, który miałam wydrukować, wysłano mi na adres kompletnie inny, do Belgii, ale nie zdążymy dojechać. Portal viagogo robi sobie jaja z ludzi. Organizator dał dupy, bo to jego wina wszystko - mówiła zdenerwowana artystka. Fani szybko uświadomili aktorkę, że to nie organizator jest winowajcą, ale portal viagogo, który ma bardzo złe opinie. Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy osoba kupująca bilet przez viagogo, została oszukana. - Organizator nie zawinił. Viagogo ma paskudne opinie co do sprzedaży biletów i do ich cen (większe niż zazwyczaj). Ja, prosta osoba, w życiu bym nie wpadła, żeby kupować bilety na szemranych stronach... - Organizator nic nie zawinił serio. Wszędzie pisali, że jedyny i oficjalny dystrybutor biletów to Eventim, a kupno z innego źródła to ryzyko niewejścia na koncert - komentowali fani. W odpowiedzi na komentarze, Barbara Kurdej-Szatan zagroziła, że rozprawi się z szemranym portalem. - Zatem rozprawię się z viagogo jedynie. Dziękuję za uświadomienie - napisała. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Szokujące zdjęcie gwiazdy disco polo! Fanów wryło w ziemię
  2. Lewandowski ofiarą! Wszyscy internauci to zobaczyli
  3. Gwiazda hitowego serialu Polsatu na skraju bankructwa. Dramat ślicznej aktorki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News