Spełnia się czarny scenariusz dla TVP! Kurdej-Szatan podjęła ostateczną decyzję

Spełnia się czarny scenariusz dla TVP! Kurdej-Szatan podjęła ostateczną decyzję

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej rozpoznawanych twarzy TVP. Występuje w wielu jej produkcjach i zdecydowanie medium ceni sobie jej pracę. Spełnia się jednak koszmar Telewizji Polskiej. Aktorka podjęła ostateczną decyzję, która bardzo się nie spodoba stacji. Można to wręcz nazwać ziszczeniem się czarnego scenariusza.

Barbara Kurdej-Szatan to popularna osobowość telewizyjna. Od lat związana jest z TVP i jej współpraca ze stacją zawsze układała się pomyślnie. Mogliśmy zobaczyć ją w wielu ich produkcjach, które biły rekordy popularności. Kobieta jest bardzo utalentowana i zajmuje się nie tylko aktorstwem.

To nie tylko aktorka

Prócz grania w filmach i serialach, kobieta śpiewa, a także prowadzi teleturnieje. Zazwyczaj widzimy ją w popularnym serialu "M jak miłość", gdzie gra Joanne Chodakowską. Zobaczyć ją możemy także w programie "Kocham Cię Polsko" czy "The Voice of Poland". Ostatnio wystąpiła jako jedna z gwiazd na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem. Wraz ze swoim mężem zaśpiewali piosenkę i wyszło naprawdę fenomenalnie. Jak widać, władze Telewizji Polskiej stawiają na nią i chcą, aby była znana nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Nie można również zapomnieć, że jest twarzą sieci komórkowej Play, która jest bardzo popularna w naszym kraju. Niedługo odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na który czeka pół Polski. To będzie wielka impreza, a ludzie w całej Polsce będą zbierać pieniądze na szczytny cel. Co roku wiele milionów jest przeznaczonych na niezbędny sprzęt do leczenia chorych. Niektórzy jednak nie chcą tego wspierać. TVP oraz PiS nie przepadają za WOŚP, ponieważ jest to dla nich konkurencja. Często kładą kłody pod nogi Owsiakowi i całej imprezie. Decyzja ich czołowej gwiazdy na pewno bardzo mocno zaskoczyła Jacka Kurskiego oraz władze Telewizji Polskiej. Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała, że weźmie udział w WOŚP. Dla władz stacji to prawdziwy cios poniżej pasa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej-Szatan i WOŚP

Aktorka została twarzą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Być może stało się tak za sprawą tego, iż Play jest jednym ze sponsorów imprezy, a ona również jest twarzą tej marki i wspiera ich zawsze tam, gdzie tylko się da. Fani w większości popierają jej decyzję i gratulują. Cieszą się, że wspiera naprawdę dobrą inicjatywę, a z jej udziałem WOŚP ma szansę pobić kolejny rekord. Nie wiemy, jak zareaguje Jacek Kurski oraz władze TVP na taką decyzję. Barbara Kurdej-Szatan jest twarzą stacji i na pewno nie jest im to na rękę, że wspiera ich "wroga".ZOBACZ TAKŻE:
  1.  Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Jej GIGANTYCZNA willa wprawia w osłupienie
  2. Nie uwierzycie w zarobki Szpaka. Taka FORTUNA jest niewyobrażalna
  3. Żona Wiśniewskiego w końcu uległa. Wielkie święto Polsatu
  4. Meghan Markle po urodzeniu dziecka ucieknie z Wielkiej Brytanii?! Ekspert ujawnia prawdę
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News