Pół Polski wstrzymało oddech. Basiu, jesteśmy z Tobą!

Pół Polski wstrzymało oddech. Basiu, jesteśmy z Tobą! Źródło: Fot. Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan należy do grona najbardziej znanych i rozchwytywanych polskich aktorek. Gwiazda zdecydowała się więc zaangażować w bardzo ważną akcję, zapierając tym dech w piersiach wielu fanów. Artystka bez wątpienia liczy na to, że jej plan zakończy się bardzo pomyślnie, za co także trzymamy kciuki.

Barbara Kurdej-Szatan cieszy się obecnie gigantyczną popularnością wśród krajowych widzów. Szczególnie rola w serialu "M jak miłość" przyniosła jej ogromny rozgłos, który doskonale wykorzystała. Na co dzień artystka grywa jednak nie tylko w filmach i seriach telewizyjnych, ale także pojawia się na deskach teatralnych.

Barbara Kurdej-Szatan zrobiła coś wyjątkowego. Jesteśmy z nią!

Trudno więc dziwić się faktowi, iż gwiazda chce wykorzystywać swą popularność w bardzo dobrych celach. Z tego też powodu zdecydowała się zaangażować w zbiórkę środków w ramach kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kurdej-Szatan wystawiła na specjalną aukcję kolację, na którą zabierze szczęśliwego zwycięzcę. Gwiazda poinformowała o tym fanów za pośrednictwem krótkiego filmiku, opublikowanego przez redakcję "Faktu". - Jak co roku wszyscy intensywnie wspieramy i zbieramy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zachęcam Was do licytacji kolacji ze mną, zabiorę Cię do jednej z warszawskich restauracji, gdzie poznamy się i opowiem kilka ciekawostek z planu i teatru - powiedziała popularna artystka na nagraniu, zachęcając widzów do wzięcia udziału w licytacji. - Chcesz spędzić niezwykły wieczór z najpopularniejszą polską aktorką - Barbarą Kurdej-Szatan? Nie ma problemu! Wystarczy, że wygrasz aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Osoba, która zwycięży w internetowej licytacji będzie mogła wybrać się na elegancką kolację z Basią Kurdej-Szatan do jednej z najlepszych warszawskich restauracji. Podczas spotkania przy wykwintnym jedzeniu sympatyczna aktorka zdradzi swój przepis na sukces i nie będzie szczędzić zabawnych anegdot z serialowych planów. Basi i zwycięzcy aukcji będzie towarzyszył fotoreporter Faktu, który uwieczni ten wyjątkowy wieczór - czytamy za to w oficjalnym opisie aukcji w serwisie Allegro.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kurdej-Szatan naprawdę zaimponowała publiczności

Fani są naprawdę zachwyceni gestem Kurdej-Szatan oraz jej postawą. W komentarzach szybko zaroiło się od słów uznania oraz wsparcia wobec podjętej przez nią szlachetnej inicjatywy. Zarówno gwiazda, jak i jej sympatycy mają więc obecnie nadzieję, że dzięki licytacji uda się zebrać naprawdę sporą kwotę. Aukcja jest prowadzona pod tym linkiem. Obecnie prowadzący w niej internauta zaoferował za kolację z artystką znaną między innymi z "M jak miłość" aż 20 099,00 zł. Być może ostatecznie gwieździe uda się jednak zebrać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jeszcze wyższą kwotę. Do zakończenia licytacji pozostały bowiem dwa dni.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Martyna Wojciechowska mieszka w hinduskiej świątyni?! Tego nikt się nie spodziewał!
  2. Ile ma lat Omenaa Mensah? Zemdlejecie z wrażenia! 
  3. 27. finał WOŚP pobije kolejny rekord? Będzie się działo!
  4. Sławomir nigdy o tym nie mówił! Wspólna przeszłość z wielką, polską gwiazdą
  5. Katarzyna Dowbor ujawnia wstrząsające kulisy swojego programu. Aż chce się płakać
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News