Pół Polski wstrzymało oddech. Basiu, jesteśmy z Tobą!

Pół Polski wstrzymało oddech. Basiu, jesteśmy z Tobą! Źródło: Fot. Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan należy do grona najbardziej znanych i rozchwytywanych polskich aktorek. Gwiazda zdecydowała się więc zaangażować w bardzo ważną akcję, zapierając tym dech w piersiach wielu fanów. Artystka bez wątpienia liczy na to, że jej plan zakończy się bardzo pomyślnie, za co także trzymamy kciuki.

Barbara Kurdej-Szatan cieszy się obecnie gigantyczną popularnością wśród krajowych widzów. Szczególnie rola w serialu "M jak miłość" przyniosła jej ogromny rozgłos, który doskonale wykorzystała. Na co dzień artystka grywa jednak nie tylko w filmach i seriach telewizyjnych, ale także pojawia się na deskach teatralnych.

Barbara Kurdej-Szatan zrobiła coś wyjątkowego. Jesteśmy z nią!

Trudno więc dziwić się faktowi, iż gwiazda chce wykorzystywać swą popularność w bardzo dobrych celach. Z tego też powodu zdecydowała się zaangażować w zbiórkę środków w ramach kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kurdej-Szatan wystawiła na specjalną aukcję kolację, na którą zabierze szczęśliwego zwycięzcę. Gwiazda poinformowała o tym fanów za pośrednictwem krótkiego filmiku, opublikowanego przez redakcję "Faktu". - Jak co roku wszyscy intensywnie wspieramy i zbieramy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zachęcam Was do licytacji kolacji ze mną, zabiorę Cię do jednej z warszawskich restauracji, gdzie poznamy się i opowiem kilka ciekawostek z planu i teatru - powiedziała popularna artystka na nagraniu, zachęcając widzów do wzięcia udziału w licytacji. - Chcesz spędzić niezwykły wieczór z najpopularniejszą polską aktorką - Barbarą Kurdej-Szatan? Nie ma problemu! Wystarczy, że wygrasz aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Osoba, która zwycięży w internetowej licytacji będzie mogła wybrać się na elegancką kolację z Basią Kurdej-Szatan do jednej z najlepszych warszawskich restauracji. Podczas spotkania przy wykwintnym jedzeniu sympatyczna aktorka zdradzi swój przepis na sukces i nie będzie szczędzić zabawnych anegdot z serialowych planów. Basi i zwycięzcy aukcji będzie towarzyszył fotoreporter Faktu, który uwieczni ten wyjątkowy wieczór - czytamy za to w oficjalnym opisie aukcji w serwisie Allegro.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kurdej-Szatan naprawdę zaimponowała publiczności

Fani są naprawdę zachwyceni gestem Kurdej-Szatan oraz jej postawą. W komentarzach szybko zaroiło się od słów uznania oraz wsparcia wobec podjętej przez nią szlachetnej inicjatywy. Zarówno gwiazda, jak i jej sympatycy mają więc obecnie nadzieję, że dzięki licytacji uda się zebrać naprawdę sporą kwotę. Aukcja jest prowadzona pod tym linkiem. Obecnie prowadzący w niej internauta zaoferował za kolację z artystką znaną między innymi z "M jak miłość" aż 20 099,00 zł. Być może ostatecznie gwieździe uda się jednak zebrać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jeszcze wyższą kwotę. Do zakończenia licytacji pozostały bowiem dwa dni.  1. Martyna Wojciechowska mieszka w hinduskiej świątyni?! Tego nikt się nie spodziewał!
  2. Ile ma lat Omenaa Mensah? Zemdlejecie z wrażenia! 
  3. 27. finał WOŚP pobije kolejny rekord? Będzie się działo!
  4. Sławomir nigdy o tym nie mówił! Wspólna przeszłość z wielką, polską gwiazdą
  5. Katarzyna Dowbor ujawnia wstrząsające kulisy swojego programu. Aż chce się płakać
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu