Barbara Kurdej-Szatan ma przechlapane! Rozwścieczyła swoich fanów na maksa!

Barbara Kurdej-Szatan ma przechlapane! Rozwścieczyła swoich fanów na maksa!

Barbara Kurdej-Szatan swoich fanów urzekła zarówno grą aktorską, jak i talentem wokalnym. Jednak teraz wielu z nich krytykuje ją za jedno ze zdjęć, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Barbara Kurdej-Szatan dzięki swoim rolom w takich produkcjach jak "M jak miłość", "Dzień dobry, kocham cię!", czy "Wkręceni 2" zyskała ogromną rzeszę fanów, którzy śledzą na bieżąco wszystkie media społecznościowe aktorki. Jednak jedno z nich wywołało w komentarzach prawdziwą burzę. Podobnie jak Jarosław Bieniuk aktorka została zlinczowana przez internautów.

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana przez fanów

Chodzi dokładniej o zdjęcie aktorki wraz z córką, która w tym roku zacznie chodzić do zerówki. Dziewczynka na zdjęciu pozuje ze swoim nowym plecakiem marki New Balance. Internauci od razu zaczęli sugerować, że fotografia jest sponsorowana i jest niczym innym jak zwykłą reklamą znanej marki, a aktorka plecak dostała za darmo. - Jaka subtelna promocja marki NB - pisze jeden z internautów. - Za darmo plecaki i reklama w Polskę - dodaje kolejny. Tego typu zdjęcia nie są niczym nowym w internecie. Jednak wiele gwiazd w swoim czasie bardzo nachalnie wspierało na raz wiele marek, a na ich portalach w mediach społecznościowych ciężko było znaleźć zdjęcie bez widocznego logotypu jakiejś znanej marki. Coś takiego musiało w końcu poskutkować tym, że internauci będą mieli dosyć tego typu zdjęć. Skala tego procederu urosłą do takich rozmiarów, że wielu internautów automatycznie reaguje niechęcią, a często nawet agresją, jeżeli tylko zobaczą sponsorowane zdjęcie. Podobnie jest zarówno w przypadku aktorki, jak i Jarosława Bieniuka. fot. instagram.com/kurdejszatanZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani linczują Popka, tego mu nie wybaczą! „Wypi***alaj z tym czerwonym śmieciem!”
  2. Zaskakujące oświadczenie Karolaka. Nie ma czasu na kobiety
  3. Brytyjski dwór ciągle nie może uwierzyć. Po „ślubie stulecia” księżna podcięła sobie żyły
źródło: wp.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News