Kurdej-Szatan w głębokiej rozpaczy. Pozostał płacz, wielka tragedia

Kurdej-Szatan w głębokiej rozpaczy. Pozostał płacz, wielka tragedia

Barbara Kurdej-Szatan nie jest w stanie pozbierać się po tragedii, która rozegrała się w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin. Pogrążona w rozpaczy gwiazda postanowiła podzielić się swoim bólem z fanami. Przyznała, że nie jest w stanie zrozumieć, dlaczego doszło do tak dramatycznej śmierci.

Barbara Kurdej-Szatan jest kolejną znaną osobą, którą niebywale poruszyła śmierć Pawła Adamowicza podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. Gwiazda zdecydowanie stwierdziła, że przyszedł najwyższy czas na zbiorowe opamiętanie się. Pogrążona w głębokiej rozpaczy aktorka skierowała w stronę społeczności internetowej zdecydowany apel.

Barbara Kurdej-Szatan pogrążona w rozpaczy. Wielkie słowa po śmierci Pawła Adamowicza

Barbara Kurdej-Szatan bardzo emocjonalnie podeszła do wszystkich wydarzeń związanych z zamachem na Pawła Adamowicza. Bardzo poruszyła ją kwestia wciągnięcia WOŚP w tak straszną zbrodnię i rozgrywkę polityczną. - Szargają mną dziś tak różne emocje od smutku, przez rozpacz, płacz, niezgodę na to jaki jest świat (na obojętność, którą spotkałam nawet dziś w pracy, a propos tej tragedii!), po wściekłość na to co dzieje się w naszym kraju! Wszyscy przeciwnicy WOŚP i co? Musiała się stać taka tragedia, musiał zginąć wspaniały, tolerancyjny, uwielbiany przez wszystkich człowiek, aby stało się to, na co czekaliście? Naprawdę jesteście zadowoleni? - napisała na swoim Facebooku. Gwiazda "M jak Miłość" stwierdziła, że rezygnacja Jurka Owsiaka ze stanowiska prezesa fundacji WOŚP nie jest najlepszym rozwiązaniem. A na pewno nie życzyłby sobie tego zamordowany prezydent Gdańska, który od lat osobiście brał udział w zbiórkach pieniędzy. - Dlaczego nasz kraj jest tak ogromnie podzielony? Nie było tak! Jurku! Wiemy, że jesteś rozdarty, zdruzgotany, ale Twoja rezygnacja jest dowodem na to, że zło zaczyna wygrywać... Nie pozwólmy na to! Nie poddawaj się! Kto teraz będzie symbolem walki o dobro, o pomoc, pomimo kłód pod nogi, pomimo wszystko? Podejrzewam, że ŚP. Paweł Adamowicz nie chciałby takiego obrotu spraw... Wspierał Ciebie, szerzył dobro, walczmy o to dalej! - zaapelowała.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Barbara Kurdej-Szatan podkreśliła również, że w tak bolesnym momencie najważniejsze jest to, żebyśmy potrafili zjednoczyć się we wspólnej sprawie. - Polacy! Idźmy w jedną stronę... szczególnie teraz. Szczególnie w obliczu takiej tragedii. Piękne emocje, które zawsze towarzyszą ludziom chcącym tak licznie bezinteresownie pomóc podczas finału WOŚP, zostały brutalnie zniszczone. Przez chorego człowieka. Nie możemy w to uwierzyć. Nie godzimy się z tym - dodała w swoim facebookowym wpisie. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Zarobki są po prostu gigantyczne
  2. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Opadną wam szczęki
  3. NIEPOJĘTE! Gwiazda Top Model apeluje o wyrozumiałość dla mordercy Pawła Adamowicza 
  4. Prezenterka TVN zaatakowana po raz kolejny. Dziennikarka jest złą matką? 
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana 
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News