Barbara Kurdej-Szatan to znana polska aktorka i celebrytka. Razem ze swoim mężem, również aktorem, Rafałem Szatanem stanowią jedną najgorętszych par polskiego show-biznesu. Para zdobywa coraz większą popularność. Teraz do sieci trafiły ich gorące zdjęcia z małżeńskiej sesji zdjęciowej. 

Barbara Kurdej-Szatan jest polską aktorką znaną najbardziej z serialu „M jak miłość”. Jej mąż, również aktor, Rafał Szatan występuje między innymi spektaklach muzycznych w Gliwickim teatrze Muzycznym. Ostatnio zrobiło się o nim głośno w mediach za sprawą występu w 10. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Para poznała się w Gliwickim teatrze, na próbach spektaklu, w którym mieli zagrać główne role. Obecnie, już jako małżeństwo, też występują razem na scenie, między innymi w krakowskim teatrze Variete, gdzie wystawiany jest musical „Legalna Blondynka”.

Barbara Kurdej-Szatan – mąż o jej rolach

Na ekranie aktorka wciela się w różne postaci, a często u jej boku na planach seriali pojawiają się mężczyźni. Trudny zawód aktorki powoduje, że Barbara Kurdej-Szatan często w tabloidach posądzana jest o romanse. Jak na to reaguje jej mąż, Rafał Szatan?

– To normalne dla aktora. Podchodzimy do tego w miarę spokojnie. Choć wiadomo, jest jakieś ukłucie. Niewielka zazdrość. „To tylko praca”, tłumaczę sobie – mówi w rozmowie z „Vivą” Rafał Szatan.

Gwiazda sama nie komentuje tych doniesień, a w rozmowie z dziennikarzami zapewnia swojej wielkiej miłości do męża i córeczki. Przyznaje, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Czy para aktorów myśli o powiększeniu rodziny?

– Bardzo chcemy drugie. Ale ja się jeszcze leczę (…). Widocznie jeszcze trzeba poczekać – powiedziała dziennikarzom celebrytka.

Nie wszyscy wiedzą, że Kurdej-Szatan cierpi na boreliozę, która stanowi przeszkodę do powiększenia rodziny. Aktorka nie chce ryzykować zdrowia dziecka.

DALSZY CIĄG POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor i jej prywatne piekło. Najcięższe dla niej chwile

Barbara Kurdej-Szatan w łóżku z mężem

Na instagramowym profilu Viva.pl opublikowano gorące zdjęcia pary. Można na nich zobaczyć między innymi małżeństwo aktorów leżących w łóżku, w tym półnagą Basię Kurdej-Szatan.

Na innym zdjęciu z tej samej sesji, widzimy aktorkę w wannie oraz siedzącego na jej brzegu Rafała Szatana.

W wywiadzie dołączonym od pikantnej sesji zdjęciowej aktorka wyznała co takiego urzekło ją, gdy zobaczyła swojego męża po raz pierwszy.

– Zaintrygował mnie wewnętrzny spokój, który w nim wyczuwałam. I sposób, w jaki na mnie patrzył. Zawsze zwracam uwagę na spojrzenie – mówi aktorka.

fot. viva.pl
fot. instagram/viva.pl
fot. viva.pl
fot. instagram/viva.pl
fot. viva.pl
fot. instagram/viva.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fanki Przyjaciółek wstrzymały oddech. Uwielbiana bohaterka śmiertelnie chora
  2. Był megagwiazdą show TVN lecz nagle zniknął. Jego życie bardzo się zmieniło
  3. Edyta Jungowska zniknęła z telewizji na lata. Co dzieje się z zapomnianą…
  4. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?

Martyna Wojciechowska wyjawiła swoje prywatne sekrety. Można się popłakać!