Kurdej-Szatan podjęła desperacki krok. Jest naprawdę źle

Kurdej-Szatan podjęła desperacki krok. Jest naprawdę źle Źródło: fot. instagram

Barbara Kurdej-Szatan z blondynki z reklamy Play w oszałamiającym tempie stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w show-biznesie. Obecnie uważana jest za czołową celebrytkę, a wszelkie przedsięwzięcia z jej udziałem mają zagwarantowaną oglądalność. Jednak nie wszystko w życiu aktorki dobrze się układa. Najnowszy kryzys zmusił ją do desperackiego kroku. 

Od początku jej wielkiej kariery było wiadomo, że jej mąż, Rafał Szatan, jest niezwykle zazdrosny o sukces żony. Aktor od lat walczy o zaistnienie w show biznesie. Ogromne zainteresowanie osobą Barbary Kurdej-Szatan sprawiło, że w życiu pary pojawiło się napięcie, zawiść, były nawet pogłoski o rozwodzie. Sprawa sprzed kilku lat przycichła, ale według najnowszych doniesień, para znowu przechodzi kryzys w swoim związku.

Barbara Kurdej-Szatan przeżywa kryzys w swoim związku

Od jakiegoś czasu na profilu instagramowym aktorki można zauważyć coraz częstszą obecność jej męża. Wspólne wypady, kolacje i spacery rodzinne - tego typu zdjęcia Barbara Kurdej-Szatan wrzuca właściwie co chwilę. Para promowała nawet swój związek na okładce magazynów. Skąd ta nagła potrzeba utwierdzenia fanów o swoim małżeństwie. Jak donoszą portale tabloidowe, jest to efekt kryzysu, który niedawno przeszli. - Pojawiła się zazdrość, mocno oddalili się od siebie. Zimą było już tak źle, że Basia chciała się rozwodzić. Ostatecznie doszli jednak do porozumienia i postanowili lansować się jako para, by umocnić się w słuszności tej decyzji - opowiada bliska osoba w ich otoczeniu. Czy ich związek przetrwa tę przepaść w sukcesie? Nie od dzisiaj wiadomo, że show-biznes zniszczył wiele związków. Miejmy nadzieję, że po którejś wspólnej okładce, parze uda się naprawić swoje małżeństwo. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda ma już dość. Kończy etap w swoim życiu i wcale nie żałuje
  2. Marta Kaczyńska z ogoloną głową?! To nie żart, ujawniono jej przeszłość
  3. Jedna z największych gwiazd disco polo idzie do szpitala psychiatrycznego!
  4. Twój pies się tak przytula? Natychmiast weź go do weterynarza
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News