Wczoraj Kurdej-Szatan "zapomniała się ubrać". Dzisiaj przesadziła jeszcze bardziej

Wczoraj Kurdej-Szatan "zapomniała się ubrać". Dzisiaj przesadziła jeszcze bardziej Źródło: youtube.com/radiozloteprzeboje

Barbara Kurdej-Szatan zszokowała obserwatorów. Aktorka M jak Miłość postanowiła pochwalić się nietypową stylizacją, która zelektryzowała swoich fanów. Niektórzy wypomnieli jej, że znowu "zapomniała się ubrać".

Barbara Kurdej-Szatan jest artystką, której osoba cieszy się wielką popularnością. Aktorka, która przez lata zdobywała wielką popularność wśród przedstawicieli polskiego show-biznesu, postanowiła pochwalić się bardzo odważną stylizacją na swoim Instagramie. Jej strój wzbudził bardzo mieszane uczucia, a niektórzy stwierdzili nawet, że artystka przesadziła i "znowu zapomniała się ubrać".

Barbara Kurdej-Szatan w samym staniku szokuje internet. Takiej fotografii nikt się nie spodziewał

Po tym, jak aktorka znana z M jak Miłość swego czasu umieściła zdjęcie prezentujące ją w bardzo skromnej bieliźnie, nad jej głową zawisły czarne chmury obserwatorów polskiego show-biznesu, którzy nie godzili się na wstawianie tak mocnych zdjęć na social media. Krytycy argumentowali, że w taki sposób gwiazda szarpie swoją dobrą reputację i "wygląda jak prostytutka". Aktorka wytłumaczyła się wówczas, że ta kreacja jest związana z rolą Roxxie ze sztuki "Chicago", którą odgrywa na scenach jednego z krakowskich teatrów i że w gruncie rzeczy ma prawo wstawiać na swoich social mediach wszystko to, co uważa za słuszne.

Wczoraj, z okazji powrotu do roli Roxxie, artystka jeszcze raz postanowiła pokazać się na swoich social mediach w odważnej stylizacji rodem z musicalu. Tak jak przed kilkoma miesiącami, odwaga aktorki wzbudziła bardzo mieszane uczucia wśród internautów, którzy nie mogli uwierzyć w jej publikację. Zdjęcie zamieszczone na Instagramie w bardzo dobitny sposób podkreśla piersi aktorki. Pomimo całej masy uradowanych obserwatorów, część z nich bardzo krytycznie odniosła się do zachowania artystki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorce nie wypada publikować takich zdjęć? Komentarze pod najnowszą fotografią Kurdej-Szatan

Według części internautów fakt, że Barbara Kurdej-Szatan tak bardzo eksponuje swoją urodę, może być dla niej samej szkodliwy. Zdaniem fanów, aktorka w ten sposób narusza swój wizerunek i po prostu nie przystoi jej pokazywać się na swoich social mediach w tak odważnych pozach, nawet jeśli jest to tylko kreacja teatralna.

- "Pani Basiu, proszę nie pozwolić się ubierać w te różowe ciuszki na wizje, bo niestety bardzo niekorzystnie pani w nich wygląda, a taka piękna dziewczyna jest pani. Niektórzy, obserwujący nie życzą sobie patrzenia na Ciebie w samej bieliźnie. Mogłabyś, chociaż jakąś bluzkę, czy koszulkę nałożyć. Przykro mi, ale to już przesada. I jakieś głupie teksty jak, "Oh, Basiu masz pieprzyk na piersi" no proszę! A niektórzy, mają na ręce to też będzie oh i ach ?! - czytamy komentarze rozwścieczonych internautek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. 5-miesięczny syn umierał na ich oczach. Okropna tragedia
  4. Niewyobrażalna awantura w Big Brotherze. Polały się łzy
  5. Uwielbiany uczestnik "Tańca z gwiazdami" upokorzony jak nikt nigdy. Dramat
  6. Po raz pierwszy w historii, kultowa komedia dzisiaj w telewizji. TVN będą oglądać miliony

Źródło: Instagram

Następny artykuł