Niezwykły horoskop na nadchodzący tydzień. Barbara Kurdej-Szatan ma powody do obaw

Niezwykły horoskop na nadchodzący tydzień. Barbara Kurdej-Szatan ma powody do obaw Źródło: Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan to zodiakalny lew, a osoby spod tego znaku mogą napotkać niespodziewane trudności w nadchodzącym tygodniu. Co czeka pozostałe znaki? Poniżej prezentujemy nasz horoskop na najbliższe dni.

Horoskop tygodniowy to nieodłączna część życia wielu milionów osób, które pokładają ogromną nadzieję w tym, co przygotowały dla nich gwiazdy. Każdy z 12 znaków zodiaku posiada swoją charakterystykę i według wierzeń przypisany to właśnie ona determinuje przebieg życia osób urodzonych w konkretnych datach. Barbara Kurdej-Szatan jest lwem i to właśnie ona w przyszłym tygodniu musi uzbroić się w cierpliwość.

Barbara Kurdej-Szatan będzie miała trudny tydzień

Według przewidywań astrologów gwiazda urodzona 22 sierpnia i obdarzona znakiem lwa, będzie miała wątpliwości, co do swojej przyszłości także tej miłosnej. Jako, że charakterystyką kobiet o tym znaku jest często brak przyznawania się do winy i dążność do zrzucania jej na ukochanych, by pokonać nachodzące rozterki, musi skupić się na zaletach męża i nie próbować analizowania jego wad.

Gwiazda może napotkać na trudności także w pracy. Ostatnie ustalenia mogą okazać się niewystarczające do sukcesu. Jeśli chodzi o zdrowie, powinna uważać na drogach niezależnie od tego, czy będzie prowadzić pojazd, czy spacerować.

Baran

W przyszłym tygodniu musisz jasno komunikować swoje potrzeby, nie licząc na to, że twoja druga połówka domyśli się, o co ci chodzi. W ten sposób ominiesz konflikty i kłótnie, których powodem jest często oczekiwane zrozumienie bez słów.

Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, to barany powinny być pełne optymizmu. Utrzymuj dotychczasowe tempo pracy, a twój wysiłek zostanie nagrodzony. Przy tym wszystkim staraj się jak najwięcej odpoczywać.

Byk

Nie rozpamiętuj dawnych konfliktów z przyjaciółmi czy partnerem/partnerką. Skup się na tym, co was czeka, a miłość, jeśli była nadwątlona, zapłonie na nowo. W przyszłym tygodniu będziesz mieć wiele niespożytej energii, którą musisz mądrze wykorzystać, nie skupiając się na małych rzeczach. Mierz wysoko.

By osiągnąć szczęście i zadowolenie przez cały następny tydzień musisz więcej spać. Odpoczynek dobrze ci zrobi.

Bliźnięta

Uważajcie bliźnięta, ponieważ w przyszłym tygodniu mogą wrócić do was sprawy sprzed lat, które wydawały się dawno zamknięte. W sprawach związku i miłości zagraj w otwarte karty.

Nadchodzące dni to doskonały czas na wzięcie się za rzeczy, o których dawno marzyliście. Bez wahania przejdź od teorii do praktyki.

W sprawach zdrowotnych nie staraj się zdać na szczęście, czy "leki" z supermarketu. Idź do lekarza, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rak

Samotne raki mają ogromną szansę na znalezienie partnera. Zajęci przedstawiciele tego znaku powinni skupić się na zachwalaniu zalet partnera i zapomnieć na chwilę o jego ewentualnych wadach. 

Pamiętaj o zachowaniu spokoju, jeśli twoja sytuacja w miejscu pracy zacznie się pogarszać. Masz dwa wyjścia, albo potulnie zgodzić się na coś, co nie do końca ci się podoba i przy odrobinie pracy uzyskać z tego korzyść, albo zaryzykować i poszukać nowego zajęcia. Jeśli odejdziesz w przyszłym tygodniu, gwiazda będą ci pomagały w osiągnięciu sukcesu.

Ostatni stres mógł ci mocno zaszkodzić. Udaj się do lekarza, by sprawdzić, czy na pewno jesteś zdrowy/zdrowa.

Panna

Zapomnij o szarej codzienności i postaraj się zaszaleć ze swoim partnerem lub partnerką w łóżku. Nie bójcie się eksperymentować. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Oboje (choć może być was też więcej) będzie zadowoleni ze swojego wyboru.

Gwiazdy pomogą ci osiągnąć sukces, jeśli tylko dołożysz do niego choć trochę własnej inicjatywy. Broń swojego stanowiska i za nic nie wycofuj się z raz zajętych pozycji. Stanowczość jest kluczem. Graj va banque!

Niestety wysiłek odbije się na twoim zdrowiu. Uważaj na problemu z krążeniem i podwyższone ciśnienie.

Waga

Samotni mogą oczekiwać miło spędzonego czasu z najbliższymi, natomiast osoby w związkach muszą zapanować nad negatywnymi emocjami, by zbliżyć się do partnerów.

By osiągnąć sukces w pracy zacznij musisz uporządkować wiele spraw, także w swojej głowie. Wyznacz sobie jasne cele, odetnij się od niepotrzebnych rzeczy. W wolnych chwilach uprawiaj sport. Dobre ci to zrobi.

Skorpion

Możesz spodziewać się niespodzianej ze strony twojej drugiej połówki. Bądźcie cierpliwe skorpiony, a będziecie miło zaskoczeni.

W pracy natomiast czekają cię zmiany i jeszcze raz zmiany. To jednak, czy do nich dojdzie, zależy tylko od twojej woli. Może warto zastanowić się nad tym, jak chcesz dalej żyć i w jaki sposób zarabiać na życie. Z racji wzmożonego stresu i pogorszonego samopoczucia udaj się do lekarza i to niezwłocznie.

Strzelec

Myślisz o ślubie? Wszystko w porządku, druga połówka na pewno podziela twoje pragnienia. Nie naciskaj jednak na partnera/partnerkę w tej sprawie. Być może potrzebują trochę czasu, by to przemyśleć, lub nie mają ochoty podejmować tak ważnych decyzji w tym momencie.

Strzeż się niespodziewanych zwrotów akcji w twoim życiu. Wszystkie plany i deklaracje weź w cudzysłów i najlepiej natychmiast donieś o tym osobom, z którymi tworzyłaś/tworzyłeś plany na ten tydzień. Zadbaj też o zdrowie, szczególnie pleców.

Koziorożec

Zranią cię twoi bliscy, ale daj im szansę na poprawę. Nie zapominaj jednak o krzywdach, spraw, by winowajcy wiedzieli, że wybaczenie nie przychodzi ot tak.

W życiu zawodowym do końca tego miesiąca nie wychylaj głowy z okopu. Rozpocznij przygotowania do pełnego natarcia, które przeprowadzisz w przyszłym miesiącu. Żeby nie zabrakło ci energii i zdrowia zmień dietę. Wyjdzie ci na dobre.

Wodnik

W przypadku kłótni panuj nad sobą. Bądźcie pewni siebie i nie dajcie się zbić z tropu. Każdą kolejną walkę o rację wygracie bez żadnej wątpliwości. 

W pracy postaraj się podejmować samodzielne decyzje w sprawie przyszłości zawodowej. Gwiazdy pomogą ci, jeśli tylko wykażesz odwagę i wolę zmian. Jeśli chcesz dać z siebie 100 procent zacznij leczyć się, zanim dopadnie cię choroba.

Ryby

Jeśli zaczniesz przechodzić przez kryzys w swoim związku, podejmij szczerą i rozmowę z partnerem/partnerką. Znajdź dzień wolny na naprawienie tego, co było między wami złe.

W przyszłym tygodniu czeka cię pracowniczy awans. Dojdzie do niego jednak tylko wtedy, jeśli dołożysz do niego swoją, ostatnią cegiełkę. W sprawach zdrowotnych zdaj się na wiedzę specjalisty.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  2. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  3. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  4. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie
  5. Gdzie mieszka Monika Olejnik? Dom dziennikarki ma niezwykłą historię
  6. Ile zarabia Sylwia Grzeszczak? Zarobki piosenkarki są ogromne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News