Teściowa Kurdej-Szatan ruszyła jej na pomoc. Wcześniej nie było kolorowo

Teściowa Kurdej-Szatan ruszyła jej na pomoc. Wcześniej nie było kolorowo Źródło: Screenshot z youtube.com/JastrzabPost

Barbara Kurdej-Szatan ma problemy ze zdrowiem, z czym wcale się nie kryje. Od wielu miesięcy walczy z boreliozą, która jest naprawdę ciężką chorobą. Na szczęście nie jest w tym wszystkim sama. Wspiera ją kochający mąż i teściowa. W jaki sposób dba o swoją synową?

Barbara Kurdej-Szatan jest wyjątkowo popularną prezenterką telewizyjną i aktorką. Nieustannie gra w teatrze, a także bierze udział w licznych programach telewizyjnych. Występuje także w reklamach. Słowem - ciężko pracuje, co w przypadku jej choroby może być szczególnie trudne i groźne. Aktorka jest jednak dzielna i nie poddaje się. Może liczyć także na pomoc swojej teściowej.

Barbara Kurdej-Szatan może liczyć na teściową?

Teściowa to osoba, która większości Polaków nie kojarzy się zbyt dobrze. W końcu powstało tysiące żartów traktujących o relacjach pomiędzy zięciami a teściowymi. Wymyślanie dowcipów wzięło się głównie z frustracji, którą przeżywają mężowie i żony poznając matki swoich partnerów. Najczęściej konflikty zaczynają pojawiać się tuż po ślubie.

Barbara Kurdej-Szatan, choć sama dowcipów nie wymyśla, to przyznaje, że jej relacja z matką swojego męża była wyjątkowo trudna. Długo trwało, zanim udało jej się nawiązać dobry kontakt z teściową. Po jakimś czasie jednak zbudowały pod relacją trwały, pozytywny fundament, który popłaca. Przykładem może być choroba Barbary Kurdej-Szatan. To właśnie teściowa pomaga jej w wyzdrowieniu, co wymaga między innymi przygotowywania jej specjalnych posiłków.

 - Mam bardzo dobrą teściową, ogromnie się lubimy. Rafał ma wspaniałych rodziców - powiedziała aktorka dla tygodnika "Świat i ludzie".

Jadłospis, który ma zalecony Barbara Kurdej-Szatan wymaga zdecydowanie dużego zaangażowania, ponieważ jego codzienne przygotowywanie to spory wysiłek.

 - Teściowa pomaga, jak tylko może - dodaje na łamach tygodnika Basia.

Tragiczny moment diagnozy

Aktorka dowiedziała się o chorobie w zupełnie nieoczekiwanym momencie swojego życia. Była wtedy zaangażowana w reklamę Playa. To było dla niej wyjątkowo trudne doświadczenie.

 - Bolała mnie ręka. Miałam punktowe bóle mięśni z obrzękami, które wędrowały mi po ciele. Lekarze nie wiedzieli, co mi jest. W internecie i w prasie przeczytałam o boreliozie i o objawach podobnych do moich. Zrobiłam badanie krwi. Dowiedziałam się, że jestem chora, gdy byłam na planie reklamy Playa. Byłam w szoku. Zaczęłam płakać, wyszłam z hali - opowiadała dziennikarzom z magazynu "Na żywo".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła opublikowała nagranie z żoną Wiśniewskiego. Dominika nie była zachwycona
  2. Producenci Kuchennych Rewolucji woleliby o tym nie mówić. Największe porażki
  3. Mężczyzna wdarł się na scenę na koncercie Natalii Kukulskiej. Ochrona była bezradna
  4. Dwa razy sprawdziliśmy, kto jest żoną członka zarządu TVN. Bo za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć
  5. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy M jak Miłość. Nasza dziennikarka była wstrząśnięta
Następny artykuł