Sensacja roku! Kurdej-Szatan i Sławomir, miliony Polaków to widziały

Sensacja roku! Kurdej-Szatan i Sławomir, miliony Polaków to widziały

Barbara Kurdej-Szatan i Sławomir zadziwili polską publiczność. Dwie gwiazdy sylwestra TVP noc kończącą 2018 rok mogą zaliczyć do bardzo udanych. Czy ciepło przyjęte występy gwiazd przełożą się na wzrost ich popularności w 2019 roku?

Barbara Kurdej-Szatan, która prowadziła zabawę sylwestrową na największym sylwestrze w polskiej telewizji, jak też występujący wraz z nią Sławomir swoim udziałem w imprezie telewizji udowodnili, że są prawdziwymi gwiazdami polskiej estrady. Prezes Jacek Kurski może dzisiaj świętować wielki sukces, gdyż jego telewizja w dużej mierze dzięki tej dwójce artystów odniosła duży sukces i zdeklasowała transmisje noworoczne konkurencyjnych stacji. Czy tak udany początek roku dla aktorki i piosenkarza przełoży się na jeszcze większe sukcesy w ciągu nadchodzących dwunastu miesięcy?

Barbara Kurdej-Szatan oczarowała widzów TVP

Aktorka, która wielką popularność zdobyła dzięki angażowi w reklamach popularnej sieci komórkowej Play, w tym roku pełniła funkcję gospodarza na Sylwestrze Marzeń programu drugiego Telewizji Publicznej. Kobieta w swojej roli spełniła się tak dobrze, że publiczność raz po raz oklaskiwała ją, a sami telewidzowie zauważyli, jak dobrze gwiazda M jak Miłość poradziła sobie z tak ważnym wyzwaniem. Co więcej, gwiazda zadziwiła wszystkich zebranych w Zakopanem swoim wielkim talentem muzycznym. Wraz ze swoim mężem, popularnym Rafałem Szatanem zaśpiewała. Duet wykonany przez małżeństwo bardzo poruszył publikę, która nie szczędziła zakochanym oklasków i próśb o bis.

Sławomir nie próżnował

Noc kończącą 2018 rok także bardzo dobrze zapamięta Sławomir, którego nazwisko figurowało na listach aż dwóch zabaw sylwestrowych. Muzyk, który był gwoździem programu telewizji TVP i Polsat, pokazał się z jak najlepszej strony, a może co ważniejsze dla niego, zarobił wielkie pieniądze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Poprzez fakt, że gwiazdor muzyki disco polo, wraz z żoną Kajrą wystąpili na dwóch zabawach, to na ich koncie pojawiła się ogromna kwota 100 tysięcy złotych. Warto wspomnieć, że twórca takich przebojów jak "Miłość w Zakopanem", czy "Ty mała znów zarosłaś" jest na fali wznoszącej i już sam zapowiada, że przed jego fanami bardzo udany rok, w którym nie będzie brakować koncertów i nowej muzyki. Czy występ na sylwestrze był tylko preludium jeszcze większej sławy w 2019 roku? Czas pokaże.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda POTAJEMNIE podpisał najgorszą ustawę rządów PiS!
  2. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  3. Już wiemy, ile będzie wynosić emerytura w 2019r. Pozostaje płacz i zgrzytanie zębów
  4. Jak się skontaktować z Marylą Rodowicz? Kontakt i numer telefonu do wielkiej gwiazdy
  5. Agata Duda może tego nie wytrzymać. Andrzej ma poważny, wstydliwy problem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News