Widzów wbiło w fotele, Kurdej-Szatan odebrało mowę. "Siara na oczach milionów"

Widzów wbiło w fotele, Kurdej-Szatan odebrało mowę. "Siara na oczach milionów"

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z prowadzących podczas sylwestrowej zabawy w Zakopanem. Jednak w pewnym momencie celebrytce aż odebrało mowę, a widzów wbiło w fotele. Nikt się tego nie spodziewał.

Barbara Kurdej-Szatan bez wątpienia jest znana widzom stacji TVP. Jej rola w serialu "M jak miłość" bardzo przypadła do gustu fanom, a sama celebrytka często prowadzi imprezy organizowane przez tę właśnie stację. Jednak, gdy cała zabawa trwała w najlepsze na scenie wydarzyło się coś, co zaskoczyło wszystkich, a zwłaszcza Barbarę. Niestety, początkowy zachwyt zakończył się ostrą krytyką w Internecie.

Barbara Kurdej-Szatan oniemiała z zachwytu

Aktorka jest małżonką Rafała Szatana, który jest muzykiem. Mężczyzna nieoczekiwanie pojawił się na scenie podczas trwania imprezy, aby wyznać żonie swoją wielką miłość. Zrobił to poprzez przebój roku 2018, jakim jest piosenka Pawła Domagały "Weź nie pytaj". Aktorce wprost odebrało mowę, gdy zobaczyła małżonka na scenie. Kurdej-Szatan zaznacza, że nie było to wyreżyserowane i o niczym nie miała pojęcia. Patrząc na jej reakcję, można w to, jak najbardziej uwierzyć. Co więcej, publiczność zgromadzona wokół sceny była wprost zachwycona, a owacjom nie było końca. Nie da się ukryć, że był to bardzo piękny gest ze strony Rafała Szatana, który przed milionami Polaków powiedział swojej żonie, jak bardzo ją kocha. Bez wątpienia niejedna kobieta marzy o takim przeżyciu. Jednak w świecie Internetu nie może być zbyt pięknie. Na aktorkę i jej męża wylano wiadro pomyj.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Celebrytka zamieściła w swoich mediach społecznościowych wpis o całym tym wydarzeniu, a pod nim ukazały się komentarze, które nie były już pochlebne jak reakcja widowni w Zakopanem. - Dla mnie żałośnie, na siłę promowanie Rafała i jeszcze piosenka Pawła Domagały "Weź nie pytaj", to już mnie mega wkurzyło - pisze jeden z internautów. - Siara na oczach milionów - czytamy. - Musiałam przełączyć kanał z zażenowania - dodaje kolejny internauta. - 7 milionów Polaków musiało to oglądać - napisano. Ciężko nie odnieść wrażenia, że tego typu komentarze są nieco przesadzone, ale cóż każdy z nas ma prawo do podzielenia się swoimi przemyśleniami. Niewątpliwie Barbara Kurdej-Szatan była zachwycona.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kinga Rusin zarabia fortunę. Jej zarobki wgniatają w fotel
  2. Oto jak mieszka Szelągowska. Brutalnie wbiło nas w ziemię
  3. Doda zgniotła jak kiepa Agnieszkę Szulim. Popłaczecie się ze śmiechu
  4. Syn Moniki Zamachowskiej na weselu z przyjacielem. Opadną Wam szczęki
  5. Taco Hemingway i Iga Lis. Zdjęcie 2019, Instagram
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News