Półnaga Barbara Kurdej-Szatan. Przesadziła na imprezie

Półnaga Barbara Kurdej-Szatan. Przesadziła na imprezie

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek. Artystka chętnie udziela się więc na portalach społecznościowych, gdzie opublikowała właśnie odważne zdjęcia. Jak zaznaczają fani, w takiej kreacji jeszcze swojej idolki nie widzieli.

Kurdej-Szatan kojarzona jest przede wszystkim z jedną z najważniejszych ról w serialu "M jak Miłość". Aktorka gra także w innych produkcjach telewizyjnych oraz serii reklam sieci komórkowej Play, od których zaczęła się jej owocna kariera. Poza tym artystka niezmiennie występuje na deskach teatralnych.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała odważne fotografie

Nikogo nie dziwi więc fakt, iż Kurdej-Szatan jest obserwowana na portalach społecznościowych przez prawie 800 tys. osób. Celebrytka bardzo często wrzuca tam kolejne zdjęcia, prowokując dyskusje między obserwatorami. Obiektem kolejnej z nich stała się kreacja, w której aktorka pojawiła się na imprezie u znajomych. Sukienka w kolorze czerwonym mocno bowiem prześwitywała, przez co inni goście mogli zobaczyć bieliznę celebrytki.

Burzliwe reakcje sympatyków artystki

Chociaż sama gwiazda była wyraźnie zachwycona projektem, nie przypadł on do gustu wszystkim fanom. Wielu z nich w komentarzach twierdziło, iż nie wypada jej pozować w tak odważnych, prześwitujących kreacjach. W swej krytyce powoływali się na fakt, iż... jest już matką, więc nie powinna wybierać podobnych sukienek. Wielu fanów wstawiło się oczywiście za ulubienicą. Twierdzili bowiem, że ma doskonałą figurę, którą powinna się otwarcie chwalić, co bezpośrednio umożliwiła jej czerwona kreacja. Barbara Kurdej-Szatan Fot. Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdor ujawnił prawdę o swoim małżeństwie w TVN. Żona chce go zniszczyć

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdor TVP publicznie naubliżał kobiecie! „Co za chamstwo”

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda TVP cierpi przez okrutne plotki. Teraz ucina wszystkie spekulacje

ZOBACZ TAKŻE: Robiąc to, napędzasz machinę okrucieństwa. Przez Ciebie giną niewinne psy

Barbara Kurdej-Szatan Fot. Instagram/Barbara Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan Fot. Instagram/Barbara Kurdej-Szatan
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News