Tak smutnej Kurdej-Szatan nie widział nikt od lat. "Spalam się, jak długo jeszcze wytrzymamy w takim związku?!"

Tak smutnej Kurdej-Szatan nie widział nikt od lat. "Spalam się, jak długo jeszcze wytrzymamy w takim związku?!" Źródło: Screenshot z youtube.com/Plejada

Barbara Kurdej-Szatan dwie godziny temu na swoim Instagramie opublikowała film, który wstrząsnął jej fanami. Są przerażeni, bowiem dawno nie widzieli jej w tak tragicznym stanie. Kurdej-Szatan w krótkim wideo żali się, że nie wie "ile jeszcze wytrzyma w takim związku".

Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny wywołała sporo szumu w social media. Opublikowała film, do którego dołączyła przerażający opis. Fani zaczęli zadawać jej trudne pytania, na które póki co nie otrzymali jeszcze odpowiedzi od gwiazdy. Mamy pewne podejrzenia, które rzucają na sprawę nowe światło.

Barbara Kurdej-Szatan w przerażająco złym humorze. "To wszystko kosztuje mnie za dużo energii"

Gwiazda, którą w polskim showbiznesie zagościła już na stałe, na swoim profilu instagramowym podzieliła się z fanami przerażającą wiadomością. Wideo ma już niemal 100 tys. wyświetleń, które pojawiły się raptem w ciągu dwóch godzin. Nic dziwnego - Kurdej-Szatan w wyjątkowo złym humorze wykrzykuje tam, że "spala się", a jej związek kosztuje ją zbyt wiele energii.

 - Najważniejsze w związku to równowaga i partnerstwo. My chyba o tym zapomnieliśmy… a Wy? - pyta swoich fanów w opisie wideo.

To naprawdę zastanawiające. Fani próbowali rozwikłać trudną zagadkę. Nie mogli zrozumieć, co mogło wpłynąć na tak tragiczne wyznania ze strony celebrytki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 - Rozwodzi się pani? - zastanawia się użytkowniczka.

Czy internautka jest blisko rozwiązania? Związek Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana jest przecież bardzo trwały, a więc wątpliwe zdaje się być to, że nagle gwiazda zdecydowałaby się go zakończyć. Musiałoby się stać coś strasznego, a nic nie wskazuje na to, aby tak było.

O wiele bliżej prawdy zdaje się być inna użytkowniczka, która zasugerowała, że to fragment kampanii, w której wzięła udział gwiazda. Wkrótce z pewnością dowiemy się, czym tak naprawdę jest fragment tajemniczego wideo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie z Lechem. „Nie jest i nie było lekko”
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Widać, jaka jest szczęśliwa
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. 17 lat temu zmarł najśmieszniejszy aktor "Kiepskich". Dziś prawie nikt nie wie, gdzie jest grób artysty

Źródło: Instagram

Następny artykuł