Zaskakujące informacje o siostrze Kurdej-Szatan. Znamy sekrety rodzinne

Zaskakujące informacje o siostrze Kurdej-Szatan. Znamy sekrety rodzinne Źródło: Fot. Instagram / Basia Kurdej - Szatan

Barbara Kurdej-Szatan to telewizyjne odkrycie ostatnich lat. Chociaż kobieta zaczynała od niepozornych reklam sieci komórkowej Play, to dziś cieszy się wieloma propozycjami współpracy, wśród których śmiało może przebierać. A kim jest siostra utalentowanej blondynki? Dla wielu osób to niemałe zaskoczenie.

Barbara Kurdej-Szatan jest w ostatnim czasie bardzo rozchwytywana. Poza tym, że celebrytka w dalszym ciągu reklamuje sieć komórkową, to rozwija się również jako konferansjerka. Na prośbę Jacka Kurskiego poprowadziła sylwestra TVP, który miał największą oglądalność wśród wszystkich telewizji. Okazuje się, że jej starsza siostra jest równie utalentowana.

Barbara Kurdej-Szatan jest zazdrosna? Siostra ma lepsze nogi od niej

Basia o swojej siostrze wypowiada się w samych superlatywach. Aktorka dodała niedawno zdjęcie na Instagrama, pod którym przeczytać można było niezwykle czułe i chwytające za serce słowa. Okazuje się, że kobiety mają w sobie ogromne wsparcie i mogą na sobie polegać. - Najmądrzejsza i najwspanialsza siostra, zawsze mam w niej wsparcie - napisała aktorka. Jak przyznaje sama Basia, w niektórych rzeczach jej siostra jest lepsza od niej - nawet w kwestiach wyglądu fizycznego! Katarzyna Kurdej-Mania ma na przykład lepsze... nogi! - Ma ładne nogi, te ładniejsze w rodzinie, po tacie - oświadczyła Basia. Jak się okazuje, aktorka ma za to inne auty, którymi chętnie się chwali. - Za to ja miałam lepszy biust - powiedziała Kurdej-Szatan.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sekretne sposoby rodziców sióstr Kurdej

Jak się okazuje, Katarzyna Kurdej-Mania jest równie utalentowana jak jej młodsza siostra. Kobieta nie poszła jednak w aktorstwo, a w pisarstwo. Chociaż przez długi czas pisała jedynie do szuflady, to ostatnio zaczęła publikować swoją twórczość. - Po dziadku odziedziczyła talent pisarski. Pisze, ale chowa do szuflady. Choć ostatnio zaczęła zamieszczać teksty w gazecie w Trójmieście - powiedziała Basia. Jak to się dzieje, że obie kobiety są tak utalentowane? Jak się okazuje, jest to kwestia odpowiedniego wychowania. Mama obu kobiet, Eliza Wyszomirska-Kurdej, zdradziła co przyczyniło się do sukcesu obu kobiet. Odpowiedzialna jest za to szkoła muzyczna oraz dużo zajęć pozalekcyjnych. - Uznaliśmy z mężem, że najlepszy sposób, by nie przychodziły im do głowy głupoty, to zająć czas. Od szóstego roku życia były więc szkoła muzyczna, chór Legenda, lekcje angielskiego, potem chór gospel - wyjawiła kobieta. Barbara Kurdej - Szatan Fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Ksiądz przyszedł do niej po kolędzie. Za jego zachowanie wyrzuciła go z domu
  2. Kompromitująca klęska flagowego projektu PiS. Morawiecki nie dał rady
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
  5. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News