Rodzice Kurdej-Szatan proszą córkę. Chcą by Basia pomogła pięknej siostrze

Rodzice Kurdej-Szatan proszą córkę. Chcą by Basia pomogła pięknej siostrze Źródło: fot.youtube.com/jastrząbpost

Barbara Kurdej-Szatan pomoże swojej siostrze? Według doniesień medialnych gwiazda M jak Miłość miała usłyszeć od swoich rodziców prośbę, aby artystka spróbowała zatroszczyć się o karierę swojej siostry. Czy słynnej aktorce się uda się wprowadzić do show-biznesu członka rodziny?

Barbara Kurdej-Szatan znajduje się obecnie w najlepszym momencie swojej kariery. Aktorka, która swoją wielką popularność zawdzięcza występowi w reklamie telefonii komórkowej Play, jak też serialowi M jak Miłość, jest bardzo rozchwytywana przez fanów, jak też może cieszyć się wielkim zainteresowaniem ze strony reżyserów i twórców programów. Jak się okazuje, rodzice artystki mieli poprosić ją, aby znalazła miejsce w show-biznesie dla swojej starszej o pięć lat siostry. Czy gwiazda spełni oczekiwania rodziców?

Barbara Kurdej-Szatan wprowadzi swoją siostrę do show-biznesu?

Mało kto o tym wie, ale Barbara-Kurdej Szatan ma starszą siostrę Katarzynę, która tak samo jak gwiazda M jak Miłość jest aktorką. Pomimo tego, że obydwie panie realizują się w aktorstwie, to Katarzyna ma mieć wielkie ambicje, aby zaistnieć w miejscu bardziej rozchwytywanym niż deski teatru. Wszak to właśnie nie kto inny, jak siostra Barbary chodziła z nią przed laty na castingi do różnych ról. Na nieszczęście Katarzyny Kurdej, to jej siostra otrzymała lukratywną propozycję ze strony telefonii komórkowej Play i mogła zacząć wielką karierę, wówczas gdy ona została anonimowa. Rodzice mieli poprosić swoją bardziej znaną córkę, aby spróbowała pomóc swojej siostrze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice Kurdej-Szatan chcą szczęścia dla Katarzyny

O tym, jak ważne dla rodziców gwiazdy M jak Miłość są dzieci, przekonać się możemy, czytając słowa matki aktorek Elizy Wyszomirskiej-Kurdej. Kobieta twierdzi, że od najmłodszych lat dbała, aby jej córki mogły się realizować. W tym celu rodzina przeniosła się do Opola, gdzie siostry zdobywały swoje wykształcenie i zaczęły szlifować umiejętności aktorskie. - Uznaliśmy z mężem, że najlepszy sposób, by nie przychodziły im do głowy głupoty, to zająć czas. Od szóstego roku życia były więc szkoła muzyczna, chór Legenda, lekcje angielskiego, potem chór gospel - wylicza matka artystek Czy Barbara Kurdej-Szatan zrealizuje marzenie swoich bliskich i zapewni swojej siostrze kontrakt w jednej z polskich produkcji? Nieoficjalnie mówi się, że gwieździe M jak Miłość bardzo spodobała się sugestia jej rodziców i zamierza spróbować obsadzić swoją siostrę w którejś z produkcji.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramatyczne wyznanie mamy Omeny Mensah: „Na ulicy wyzywali nas od najgorszych”
  2. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  3. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: "Leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie"
  4. Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki
  5. "Lista grzechów" Tadeusza Rydzyka opublikowana w sieci. Redemptorysta będzie wściekły
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: pomponik Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News